Gerumo akcija: parama gaisro metu nukentėjusiam vienuolynui

Panevėžio Dievo Apvaizdos vienuolyne š.m. birželio 26 d. kilo gaisras. Per jį nukentėjo ir viena vienuolyno gyventoja. Nors gaisras buvo gana greitai užgesintas, tačiau nuostoliai nemenki, be remonto neišsivers..  

Šiame vienuolyne vienuolės tarnystę atlieka mūsų kraštietė ses. vienuolė Loreta, kuri yra aktyvi Pasvalio dekanato Gyvojo Rožinio ir Katalikių Moterų pagalbininkė.

Nutarėme šiam vienuolynui ištiesti pagalbos ranką, juk nežinia kada kokia nelaimė „pasisvečiuos“ ir pas mus.

Tuo tikslu liepos 12-24 d. organizavome GERUMO AKCIJĄ. Manome, kad visų mūsų, o ypač Gyvojo Rožinio pirmininkės pavaduotojos Onutės Katkevičienės rūpesčiu akcija pavyko ir pasiekė puikių rezultatų.

Todėl Šv. Onos dienos vakare kartu su Didž. gerb. kunigu Dainiumi vykome į Panevėžį , pas Dievo Apvaizdos seseris vienuoles. Norėjome paguosti ir materialiai paremti šio vienuolyno seseris dėl ištikusio nelaimingo atsitikimo – gaisro ( birželio 26 d.).

Mus pasitiko ses. Faustina. Jai ir visoms šio vienuolyno seserims įteikėme ruginės duonos kepalą. Sesuo Faustina , pasidalino mintis, kas ją atvedė į pašaukimą – tapti šios kongregacijos vienuole. Tai sunki onkologinė liga, kuri tarsi jau pasitraukė dėl gilaus tikėjimo ir vienuolystės pasiryžimo. Sesuo Faustina aprodė vienuolyno patalpas – vidų : turtinga dvasine literatūra biblioteką, koplyčią, valgyklą ir išorę bei kambarį, kuriame įvyko gaisras

Šilta ir maloni bendrystė vyko prie arbatos, ledų, sausainių ir labai gaivinančio spanguolių kisieliaus. Sesuo Faustina atminčiai padovanojo literatūros katalikiška tema. Atsisveikinant pasižadėjome melstis vieni už kitus .

Nuoširdus ačiū kunigui ir visiems aukotojams, Dekanui kun. Henrikui Kalpokui  ir mons. Povilui Miškiniui už pritarimą bei Pasvalio dekanato Gyvojo Rožinio dvasios vadui kunigui Dainiui Kauniečiui už tikrą rūpestį ir pagalbą organizuojant paramos ir gerumo akciją , bei padovanotą piligriminę kelionę į

Panevėžį – Šv. Onos iškilmės proga.

Dėkojame Dievui ir Švč. Mergelei Marijai už Jūsų geranoriškumą .

Pagarbiai,

2021 m. liepos  28 d. Vlada Čirvinskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: