Giedrius Titenis turės riboto tiražo vardinę plaukimo kepuraitę

Europos plaukimo vicečempionas ir Lietuvos rekordininkas Giedrius Titenis kartu su savo rėmėju „Krasta Auto“ šiandien pristatė savo vardinę plaukimo kepuraitę. Sportininko parašu ir BMW prekės ženklu paženklintos kepurėlės išleistos ribotu 100 vienetų tiražu.

„Didžiąsias pasaulio šalis atstovaujantys plaukikai turnyruose startuoja dėvėdami savo vardines kepuraites, tuo tarpu Lietuvoje tam kol kas pritrūksta finansinių galimybių. Todėl man labai smagu, kad turėsiu savo vardinę kepuraitę“, – sakė G. Titenis. – Pirmąją vardinę kepuraitę jau įteikiau savo treneriui, kuriam esu dėkingas už tai, jog šiandien plaukiu aukščiausioje pasaulio lygoje. Tiek treneris, tiek artimieji ir draugai labai teigiamai įvertino šią kepuraitę.“

„Išleisdami šią kepuraitę siekiame užfiksuoti Giedriaus, kaip vieno pajėgiausių Lietuvos plaukikų, laimėjimus. Jam priklauso net septyni Lietuvos plaukimo krūtine rekordai bei keturi rekordai plaukiant estafetėse su kitais sportininkais, taip pat iškovoti medaliai pasaulio ir Europos čempionatuose, – sakė sportininko rėmėjos, įgaliotosios BMW atstovės Lietuvoje „Krasta Auto“ direktorius Oleg Martyniuk. – Plečiame bendradarbiavimą su Giedriumi ir partnerystę su plaukimo sportu apskritai, nes matome, kad ji suteikia motyvacijos atletams bei jaunajai plaukikų kartai. O puikūs Lietuvos vandens sporto atstovų rezultatai populiarina plaukimą visoje šalyje – ši sporto šaka dėmesiu jau ėmė konkuruoti su krepšiniu“.

Vardinės sportininko kepuraitės bus dviejų matinių spalvų – baltos ir solidžiai atrodančios šviesiai mėlynos. Jomis nuo šiandien pradėta prekiauti BMW salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – jos atsidūrė lentynose greta aukštos kokybės BMW prekės ženklo drabužių ir aksesuarų. Kepuraičių kaina siekia 15 eurų.

G. Titenis teigė, kad vardines kepuraites naudos tiek treniruotėse, tiek ir varžybose, kuriose tai leidžiama.

„Šios kepuraitės yra itin kokybiškos, iš tvirtos gumos, tinkamos naudoti ir profesionalams, ir plaukimo entuziastams įprastuose baseinuose, – sakė G. Titenis. – Šia kepuraite žadu startuoti balandžio 10 d. prasidėsiančiame Baltijos šalių čempionate ir vėliau ruoštis kitoms varžyboms, siekdamas kelialapio į 2016 m. Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.“

Iškovoti bilietą į olimpiadą G. Titenis tikisi jau šį birželį vyksiančiose tarptautinėse varžybose Romoje. „Kad pakliūčiau į olimpines žaidynes, turiu įvykdyti A kategorijos normatyvus. Šiuo metu treniruočių planas sudėliotas taip, kad Romoje būčiau arti pajėgumo piko ir tikiu, kad įvykdyti normatyvus nebus itin sudėtinga. Mano tikslas – dvi olimpinės rungtys – plaukimas krūtine 100 metrų ir 200 metrų atstumu“, – sakė G. Titenis.

Nuo praėjusių metų pabaigos G. Titenis taip pat važinėja jo rėmėjo, bendrovės „Krasta Auto“, suteiktu nauju trečios serijos BMW automobiliu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: