Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos nuotrauka

Gimnazijos auklėtiniai tapo čempionais

Lietuvos jaunių bokso čempionate vykusiame Kaune dalyvavo keturi Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos boksininkai.

Du gimnazijos moksleiviai iškovojo nugalėtojų titulus. Merginų grupėje svorio kategorijoje iki 54 kg. sau lygių neturėjo Silvija Karavackaitė, kuri šį titulą iškovojo jau antrą kartą.

Pusfinalyje jos varžovė iš Vilniaus A. Klevinskaitė buvo nugalėta jau pirmame raunde. Finale šilutiškei J. Puodžmytei pavyko atsilaikyti visus tris raundus, bet Silvijos pergalė nė vienam teisėjui nekėlė abejonių ir ji vienbalsiai buvo pripažinta nugalėtoja ir tapo šalies jaunių čempione.

Šalies jaunių pirmenybių čempionu tapusiam Dovydui Vasiliauskui, svorio kategorijoje iki 66 kg. teko tris kartus kopti į ringą. Pirmąją dieną šiaulietis T. Mickūnas atsisakė tęsti kovą jau po pirmojo raundo. Pusfinalyje Dovydo laukė stipriausias šios svorio kategorijos boksininkas iš Marijampolės M. Pečkys. Pirmas ir antras raundai baigėsi lygiosiomis. Trečiame raunde Dovydas padidino spaudimą, sėkmingai kelis kartus atakavo ir pelnytai nugalėjo. Finale jo laukė fiziškai stiprus biržietis E. Bagdonas. Tik pirmąjį raundą varžovui pavyko kovoti lygiai, o antrame ir trečiame raunduose Dovydo pranašumas tik didėjo ir jo pergalė niekam nekėlė abejonių.

Kitiems dviem mūsų gimnazijos boksininkams, kurie šalies čempionate dalyvavo pirmąjį kartą burtai nebuvo sėkmingi. Matui Gavrilčikui (iki 63 kg) jau pirmoje kovoje pirštines teko suremti su praėjusių metų šio amžiaus varžybų nugalėtoju S. Aleksandravičiumi iš Jonavos, o Emiliui Bužinskui (iki 70 kg) – su kitu jonaviečiu, praėjusių metų pirmenybių antros vietos laimėtoju N. Nijaglovu. Abiem gimnazijos auklėtiniams nepavyko pasipriešinti patyrusiems varžovams. Abu jonaviečiai tapo šalies čempionais savo svorio kategorijose.

Gegužės 19-22 dienomis šalies jaunių pirmenybių nugalėtojai vyksta į tarptautinį bokso turnyrą Bratislavoje, kuriame dalyvaus penkių šalių jaunieji boksininkai.