Gimnazijos „Metų proveržio“ titulas – Dominykui Gotautui

2020 m. Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija išrinko dvylikos sporto šakų geriausius sportininkus bei geriausius gimnazijos sportininkus. Gimnazijos proveržio titulas atiteko Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U-15, U-16 vienam iš lyderių Dominykui Gotautui. Treneris Tadas Mykolaitis.

Dominykas savo sportinę karjerą pradėjo Plungėje, žaisdamas futbolą lopšelyje-darželyje. Pirmoje klasėje pradėjo lankyti dziudo treniruotes, bet trečioje jau lankė krepšinio užsiėmimus.

„Labai džiaugiuosi Plungės sporto centro krepšinio komandos pasirodymu Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) U-13 B divizione, kada beveik visas varžybas laimėjome didesniu nei 40 taškų skirtumu ir patekome į A divizioną. Tai nepamirštamas įvykis mano gyvenime“, – sako Dominykas.

Plungės sporto centro trenerio pasiūlymu, šį rudenį Dominykas iš Plungės atvyko mokytis į Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos 8-tą klasę ir toliau gilinasi į krepšinio paslaptis.

„Pirmieji mėnesiai buvo sunkesni, kol adaptavausi, o dabar jau viskas gerai. Esu patenkintas ir mokslo ir sportavimo sąlygomis, bendrabučiu, maitinimu. Turiu draugų, todėl jaučiuosi čia puikiai“, – sako Dominykas.

Dominykas pajuokavo, kad jo hobis – kolekcionuoti taures. „Dažnai tenka gauti įvairius apdovanojimus, taures, tad jas ir kolekcionuoju. Dabar jau turiu virš dvidešimties“, – sako jaunasis krepšininkas.

Treneris Tadas Mykolaitis teigia, kad Dominyko gyslose cirkuliuoja žemaitiškas, tikro kovotojo, visada siekiančio nugalėti, kraujas.

„Dominykas turi tvirtą charakterį, gerus fizinius duomenis, pasižymi kovingumu. Belieka nenuleisti rankų, daug dirbti ir rezultatai ateis“, – sako T. Mykolaitis.

Sportininko asmeninio archyvo nuotraukos.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: