VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės nuotr.

Gimnazistai lankėsi Respublikinėje Panevėžio ligoninėje

2022 m. gruodžio mėn. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje lankėsi Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos bendruomenės atstovai – gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas, bibliotekos vedėja Giedrė Tylienė, moksleivių bendruomenės atstovai. Svečius sutiko ir su jais maloniai bendravo ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

„Jau treti metai, kai mūsų gimnazijos atstovai aplanko Jūsų ligoninę ir dovanoja knygas. Taigi, galima drąsiai sakyti, kad formuojasi graži tradicija tarp mūsų gimnazijos ir Respublikinės Panevėžio ligoninės bendruomenių, kuri kaskart vis labiau įtvirtina  2020 m. mūsų pasirašytą bendradarbiavimo sutartį. Ir šiais metais gimnazijoje buvo vykdoma akcija, kurios tikslas – iš namų bibliotekų atnešti knygų, kurias būtų galima padovanoti kitiems. Štai šiandien mes pas Jus ir dovanojame Jūsų ligoninės pacientams ir personalui 50 knygų, kurias, tikimės, jie mielai skaitys. Kartu Juozo Balčikonio gimnazijos bendruomenės vardu sveikinu visus – pacientus ir ligoninės darbuotojus – gražiausių metų švenčių proga ir linkiu, pirmiausia, sveikatos, sėkmės ir gražių, prasmingų darbų naujais 2023 – aisiais metais“, – Juozo Balčikonio gimnazijos bendruomenės vardu kalbėjo šios gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas.

„Ačiū labai, iš tikrųjų mus labai džiugina ši graži Jūsų gimnazijos bendruomenės iniciatyva ir mes su malonumu priimame šią Jūsų dovaną. Ligoninėje jau kuris laikas veikia keli mini knygynėliai, kurie, kaip pastebėjome, turi didelį populiarumą ne tik pacientų, bet ir ligoninės darbuotojų tarpe. Respublikinės Panevėžio ligoninės bendruomenės vardu nuoširdžiai dėkoju Jums už knygas, už dėmesį mūsų pacientams ir, sveikindamas Jus ir Jūsų gimnazijos bendruomenės narius su šventėmis, linkiu visokeriopos sėkmės moksle, asmeniniame gyvenime ir dovanoju Jums kuklias dovanėles – 2023 – čiųjų metų sieninį kalendorių, kuris informuoja, kad ateinantys metai mūsų gydymo įstaigai bus jubiliejinei – Respublikinei Panevėžio ligoninei sukaks 100 metų, bei angeliuką. Tikiu, kad gražiai prasidėjęs mūsų bendradarbiavimas nuolat plėsis ir įgaus naujus pagreičius“, – kalbėjo ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

Susitikimo atmosferą pagyvino šiltas svečių iš J. Balčikonio gimnazijos bendravimas su ligoninės direktoriumi, kurio metu trumpai buvo papasakota apie šiandieninį ligoninės gyvenimą, atsakyta į moksleivių ir pedagogų klausimus. Susitikimo dalyviai įsiamžino nuotaikingose bendrose nuotraukose.

 VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: