Gintarė Gurevičiūtė susidūrė su filipiniečių žiaurumu: „Aš atsisakau tame dalyvauti“

Antroje LNK GO laidoje „Bus visko“ iš Boracay salos trys geriausios draugės – Gintarė Gurevičiūtė, Simona Albavičiūtė – Bandita ir Silva Rindzevičiūtė – išmėgins keisčiausias filipinietiškas tradicijas. Merginos pravers kaimo kazino duris su itin azartiškomis gaidžių peštynėmis. Internetinės LNK GO televizijos žiūrovai laidoje išvys, kaip jos iš tikrųjų vyksta ir kodėl gaidžiai taip greitai nukauna vienas kitą.

„Kol nežinojom, kad prie gaidžių kojų yra tvirtinami peiliai – buvo tiesiog stiprus vaizdas, bet kai pasakė, kad jie vienas kitą žudo su peiliais, pasidarė kraupu žiūrėti“, – įspūdžiais dalinosi ZIP FM laidų vedėja Simona Albavičiūtė – Bandita.

„Pati tradicija bei filipiniečiai mūsų akyse pasidarė daug žiauresni, nei iš pradžių atrodė“, – draugei antrino TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė, atsisakiusi dalyvauti gaidžių peštynėse.

Šią laidą rekomenduojama žiūrėti nuo 18 metų ir visai nerekomenduojama silpnų nervų žmonėms.

Merginoms taip pat teks susidoroti ir dar su vienu iššūkiu – valgyti dar neišsiritusį viščiuką. Tradicinis filipinietiškas kiaušinis balut – tai dar neišsiritusio viščiuko, kuris jau turi snapą, akis, o kartais ir plunksnas, patiekalas. Kuriai iš merginį teks jo paragauti? Gal vegetarei Gintarei Gurevičiūtei?

Po itin ekstremalių potyrių merginos atsipalaiduos plaukiodamos laivu – be šios pramogos neįsivaizduojamos atostogos nuostabioje Boracay saloje.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: