Gintarė Karaliūnaitė-Canuel atsisakė emigruoti į vyro gimtinę Kanadą

Du kartus išsiskyrusi ir trečią kartą ištekėjusi dainininkė Gintarė Karaliūnaitė-Canuel sako, kad vos per plauką neišvyko gyventi į Kanadą. Trečiasis Gintarės vyras – Kanados prancūzas Markas Canuel, tad nebūtų keista, kad neseniai dukrytės susilaukusi pora būtų persikėlusi gyventi į vieną turtingiausių pasaulio valstybių. „Jis norėjo grįžti į gimtinę, bet aš esu gudri moteris ir sutvarkiau viską taip, kaip man patinka“, – atvirauja atlikėja „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“.

Moteris pasakojo, kad visuomet vyrui leidžia jaustis šeimos galva, nors ne visada taip yra. „Aš esu tas gudrusis kaklas, kuris sukioja galvą. Jokiu būdu Marko nespaudžiau, nekėliau ultimatumų“, – sakė Gintarė. Pasirodo, dainininkė sukūrė planą, kaip priversti Marką savo noru pasilikti Lietuvoje. Ji vyro galvoje pasėjo mintį apie bitininkystę, nuvežė jį pas garsų bitininką, kuris parodė šio amato lietuviškas tradicijas. „Man nebereikėjo nieko daryti, spausti ar įkalbinėti. Tereikėjo pasėti tą grūdą galvoje, kuriuo Markas užsidegtų“, – gudravo dainininkė.

Gintarė pasakojo, kad apskritai nebūtų ryžusis tekėti trečią kartą ir dar už užsieniečio, jeigu ne noras susilaukti dukrytės. Atrodytų, kad juodu suvedė pragmatiški dalykai, tačiau trečiąją santuoką Gintarė įvardina kaip ramiausią ir tvirčiausią.

Tiesa, dainininkė pajuokauja, kad jei ir trečioji santuoka nenusiseks, dar gali būti ketvirtas kartas, kuris, anot jos, tikrai nemeluos. „Be to, su pirmuoju vyru, su kuriuo iki šiol puikiai sutariame, esame susitarę, kad jeigu iki 40 metų nesusitvarkysime asmeninio gyvenimo, mudu vėl susituoksim. Galų gale prieš Dievą jis mano vienintelis oficialus vyras,“ – juokauja Gintarė.

Labai šiltas ir nuoširdus pokalbis apie santykiuose padarytas klaidas ir išmoktas pamokas – jau šį vakarą, laidoje „Kitoks pokalbis“, 19 val. 50 min. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: