Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-12-24

Gintarė Karaliūnaitė: „Sūnaus nemačiau jau trejus metus…“

Šį Kūčių vakarą LNK pradeda savo šventinę programą, kurią atidarys speciali laida „Kūčios su Rūta“. Šventinių filmų, laidų ir koncertų maratone – naujametė programa „Naujieji su LNK kanalų šeima”, nauja, nematyta 2021-ųjų sezono „Muzikinė kaukė. Šventinė puota“, Monique ir Justino Jaručio muzikinė dvikova „Red Bull Soundclash“, visa „Hario Poterio“ saga. Iš viso LNK parodys 80 filmų, tarp kurių ir trijų garsių kino juostų televizinės premjeros – „Taip gimė žvaigždė“, „Rocketman“ ir Bohemijos rapsodija“.   

Šventinėje laidoje šį vakarą svečiuosis žinomi Lietuvos žmonės, o visus lietuvius sveikins Prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąja ponia Diana Nausėdiene.

Viena laidos dalyvių, dainininkė Gintarė Karaliūnaitė atvirai papasakos apie vienišos mamos dalią. Moteris neseniai pardavė ilgai puoselėtus namus ir ketina pirkti apleistą sodo namelį, kurį įrenginės savo rankomis. „Noriu dukrai suteikti tokią vaikystę, kurioje ji patirtų ką reiškia statyti, kurti, ravėti, sodinti, dažyti, pjauti žolę ir net maudytis šaltame vandenyje“, – kalbės dainininkė.

Gintarė prisipažins, kad augindama dukrą yra visiškai viena. „Anglijoje besimokančio sūnaus nemačiau jau trejus metus, nepamatysiu ir per šias šventes, nes keliauti itin pavojinga dėl siaučiančio viruso. Tačiau dėl to neverkiu, mano sūnus labai savarankiškas, protingas, labai taupo mūsų šeimos pinigus, todėl iki šiol nei jis atvyko į Lietuvą, nei aš į Angliją. Tačiau nuolat bendraujame nuotoliniu būdu. Mano sūnus – geriausias mano draugas, su kuriuo beveik dėl visko tariuosi…“, – jau šį Kūčių vakarą itin atvirame pokalbyje specialioje laidoje „Kūčios su Rūta“ pasakos dainininkė Gintarė Karaliūnaitė.

Moteris taip pat tikins, kad į savo namus nesiruošia parsivesti jokio vyro, nes tai jos dukros laikas. „Pati turėjau blogų patirčių su patėviu ir džiaugiuosi, kad mano mama nekentėjo, išsiskyrė. Todėl dabar ketinu visą savo laiką skirti tik dukrai. Mano laikas ateis, kai man bus 50-imt, arba 60-imt metų“, – įsitikinusi Gintarė Karaliūnaitė.

Šventinė LNK programa, kurią atidarys speciali laida, skirta Kūčių vakarui „Kūčios su Rūta“ jau šįvakar, 19.30 val., tik per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: