Girtas Seimo darbuotojas užsibarikadavo sandėliuke

Lietuvos Seimui ir toliau nepavyksta išsivaduoti iš alkoholizmo liūno. Per pastaruosius 10 metų oficialiai prie vairo neblaivūs įkliuvo 7 Seimo nariai, o parlamentaras Gintautas Mikolaitis net sugebėjo pasišalinti iš eismo įvykio vietos.

Prie girtaujančių seimūnų mielai jungiasi ir eiliniai Seimo darbuotojai. LNK laidos KK2 žurnalistai užfiksavo neblaivų Seimo sandėlio sargą, kuris išvydęs žurnalistus spruko bei užsibarikadavo tualete. Visą neblaivaus Seimo sandėlininko istorija bus parodyta laidos KK2 reportaže šio antradienio vakarą 19.30 per LNK.

Užsirakinusio darbuotojo iš tualeto išeiti neįkalbėjo ir pats parlamentaras Naglis Puteikis. Seimo narys atviravo, kad duris kirstų tik tokiu atveju, jeigu ten būtų galima rasti šį tą vertingo.

„Jeigu koks Bradauskas girtas ten būtų, tai su kirviu iškirsčiau duris“, – entuziazmo neslėpė parlamentaras.

Į įvykio vietą atskubėjęs Seimo Paslaugų ir materialinio aprūpinimo skyriaus vedėjas Alvydas Milkevičius ragino sandėlininką išeiti bei nedaryti gėdos valstybės tarnybai.

A.Milkevičius žurnalistams sakė, kad Seimo sandėlio prižiūrėtojas iki šio įvykio parlamente sėkmingai dirbo ne vienerius metus.

„Tomas dirba senokai, daugiau nei penkiolika metų. Sandėlininkas buvo jaunas, energingas, dabar matyt pavargo nuo darbo“, – apie nepaklusnų darbuotoją kalbėjo skyriaus vedėjas.

Išgirdę apie girtuoklystes Seime, pasibaisėjimo neslėpė ir Seimo nariai. Konservatorius Antanas Matulas dėkojo žurnalistams už neblaivių asmenų demaskavimą bei sakė, kad Seime egzistuoja tokios pat problemos kaip ir Tautos kasdieniame gyvenime. O štai darbietis Petras Čimbaras žurnalistus ragino kreiptis į Seimo valdybą, kad būtų patikrinti visi Seimo sandėliukai. Parlamentaras įtaria, kad būtų galima rasti ir daugiau tokių atvejų.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: