„Globa – geriausia dovana”, – sako Švobiškyje gyvenanti ponia Lina

Globa – geriausia dovana, sako Pasvalio rajone gyvenanti globėja. 5 savo vaikus užauginę sutuoktiniai meile ir rūpesčiu apglėbė brolį ir sesę. Mergytė į jų namus atkeliavo vos dviejų mėnesių

Švobiškyje, Pasvalio rajone, gyvenanti Lina Macijauskienė su vyru darniai – vienas kitam padėdami – užaugino 5 vaikus. Ir kai jau atrodė, kad dabar gyvens tik sau ir džiaugsis į svečius užsukančiais vaikai ir anūkais – jauniausiai dukrai tuo metu buvo 20-mt – viską kardinaliai pakeitė socialine darbuotoja dirbančios draugės skambutis.

Šiandien nuo ponios Linos kelių nenulipa jau ūgtelėjusi mergytė, o tuomet, kai atkeliavo į naujuosius savo namus Gabrielei tebus vos du mėnesiai. Globėją mama vadina ne tik ji, bet ir kiek daugiau kaip metais vyresnis brolis:

Taip Macijauskų namuose vėl atsirado buteliukai, lovytės, vežimėliai… Šiandien ponia Lina sako, kad globojamų mažylių neatiduotų niekam, jie savi vaikai ir vėl namus užpildę meile ir vaikišku klegesiu.

Lina Macijauskienė sako, kad pagrandukais rūpintis padėjo visi: ir vaiko teisių apsaugos specialistai, ir socialiniai darbuotojai, o sauskelnių ir drabužių vežė ne tik draugai, bet ir vyresnieji broliai ir sesės:

Globa – geriausia dovana, sako moteris ir juokauja, kad globojami mažyliai privertė ir ligas primiršti, ir atjaunėti dešimčia metų padėjo. Todėl sako, kad kiekvienas kuris myli vaikus ir turi bent kokias galimybes globoti – turėtų apie tai rimtai pagalvoti. Beje, kalbų nedideliame kaimelyje visokių būta, tačiau dabar ir aplinkiniai sako, kad mažieji brolis ir sesė – aukščiausiojo globojami vaikai, nes turi mylinčią šeimą ir tikrą vaikystę.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: