AINA TV - GNTV - NAUJAUSIOS ŽINIOS - 2015-07-01

GNTV lankėsi „Pynimėlio“ repeticijoje

Šokių ir dainų ansamblis „Pynimėlis“, kaip ir kasmet keliauja po pasaulį, tačiau šiemet ansamblio nariai rengiasi ypatingam pasirodymui. Nors visas vasaros atostogas šokėjai ir dainininkai praleis ilgose repeticijose, ansamblio nariai sakė dėl tokio pasirinkimo nesigailintys.

Vienintelis toks Panevėžyje šokių ir dainų ansamblis „Pynimėlis“ nuolat keliauja į įvairias Europos ir Pasaulio šalis. Pasak ansamblio vadovo, su vaikais kasmet tenka vykti į penkias-septynias keliones, tad neretai „Pynimėlis“ atstovauja ne tik regioną, bet ir šalį. O šiemet rengiasi  ypatingam pasirodymui.

Ansamblio meno vadovas Ričardas Bakanauskas teigia, jog per kolektyvo veiklos trisdešimtmetį narių stygiaus nejaučia. Visi vaikai ir jaunuoliai dirba itin nuoširdžiai, o tai džiugina ir vadovus, ir žiūrovus.

Per visą gyvavimo laikotarpį ansamblis aplankė apie trisdešimt pasaulio valstybių. O ir liaudies meno kolektyvo nariai labiausiai džiaugiasi būtent kelionėmis po svečias šalis. Anot jų, jei ne ansamblio pasirodymai, dalis kolektyvo narių neturėtų galimybių taip dažnai išvykti į užsienį.

Artimiausiu metu ansamblis „Pynimėlis“ pasirodys Kroatijoje ir Italijoje.

Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV logo2


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: