Gongų skambesiai ir jų ypatybės

Gongas yra muzikos instrumentas, kuris priskiriamas prie mušamųjų  instrumentų. Tai specialaus lydinio vario, žalvario, bronzos ir 50-80 cm skersmens diskas, su vertikaliu ir išlenktu kraštu. Gongas kabo ant virvės metaliniame rėme ir yra mušamas medine kuokele, aptraukta veltiniu. Gongas tai magiškas muzikinis instrumentas, kurį aprašinėti reikia ne nuo jo techninių savybių, o nuo Jo galimybių, skambesio ir kuriamos energijos.

Ką verta žinoti apie gongus?
  • Šie muzikos instrumentai turi labai svarbią misiją Azijos kultūroje. Skirtingos šalys turi skirtingus gongus ir skirtingas gamybos technikas. Nepaisant to, kokia technologija naudojama tokiems muzikos instrumentams gaminti, jie visi turi kažką stebuklingo ir švento, o tai gali paveikti žmogaus kūną, protą ir sielą. 
  • Gongo išskirtinumu ir unikalumu galite įsitikinti ir jūs, nes kiekvienas išgirdęs jų skambėjimą nusiramina, atsipalaiduoja ir atsiranda savame pasaulyje.
  • Manoma, kad Gongai tai vieni seniausių instrumentų Pasaulyje, o jų gamybos pėdsakų atrandama ir daug tūkstančių metų prieš mūsų erą. 
Gongas ir gongo skambesiai

Žinoma, sunku apibūdinti gongo skambesius, garsą, kurio kitas yra negirdėjęs, ypač tokį, kuris tikrai palieka didelį įspūdį kiekvienam išgirdusiam.Gongo garsas yra labai gilus ir daugialypis, o jau po pirmo smūgio jis skleidžia netikėtai sodrų garsą, kuris ilgai išlieka atmintyje.

  • Su kiekvienu smūgiu gongo garsas vis labiau supa, vis labiau apkabina ir nejučiomis pradedi jaustis kaip kokonas, tarsi būtum atgal motinos įsčiose. Neriant vis giliau, gongo garsas nukelia mus toliau, kai jam pasiduodi, regis, pradedi blėsti, tavo kūnas yra lengvas ir tu dingsti. 
  • Esant tokiai visiško poilsio būsenai, kūnas, protas ir dvasia yra stipriai atkuriami, dėl to žmonės jaučiasi tarsi atostogavę, kadangi garsai padeda atsipalaiduoti. 

Gongas yra viena iš svarbiausių ir galingiausių garso terapijos priemonių. Šie muzikos instrumentai stipriai veikia nerimastingus žmones ir instrumento pagalba išmokstama jų atsikratyti.  Gongas yra labai galingas mūsų minčių vykdytojas, per kurį mes galime perduoti savo norus ir mintis bet kokiai kūno daliai. Yra daug legendų, daug praktikos, daug sričių, kuriose naudojamas gongas, nes jis yra galingas instrumentas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: