Organizatorių nuotr.

Grandinės pramonei ir ūkio šakoms, kaip pasirinkti tinkamai?

Ūkis yra sfera, kuri nuolat keičiasi ir tobulėja, dėl to nuolat atsiranda naujų ūkio technikų, kurios palengvina darbus. Ūkio šakoms, kaip ir pramonei, daug pagalbos suteikia grandinės, kurios lengvina darbą ir leidžia jį atlikti greičiau. Yra daugybė grandinių tipų, tačiau labiausiai paplitusios yra pavarų grandinės, konvejerio grandinės ir kėlimo grandinės. Tai nėra universalus pasirinkimas: skirtingos pramonės šakoms tinka viena ar kita grandinės tipui. Jos skirstomos pagal darbo našumą ir techninius parametrus, todėl rinkdamiesi grandinę būtinai turėkite omenyje būsimą naudojimo sritį. Taip pat svarbu atsižvelgti į grandinės gamintoją – mechaniniai įrenginiai ir jų dalys yra labai atsakinga sritis. Nekokybiški, lengvai gendantys ar brokuoti gaminiai gali kelti pavojų aplinkiniams ir sugadinti prekę. Todėl patartina nesirinkti pigiausio varianto ir orientuotis tik į patikimus prekės ženklus, patikimas ir kokybiškas pavarų grandines rasite čia. Mechaninės dalys gal ir neturi daug bendro su tvarumu, tačiau tai ypač svarbu šiuolaikiniame pasaulyje, kovojančiame su didėjančia tarša ir nykstančiais gamtos ištekliais. Vadovaukitės pardavėjo patarimais priimdami galutinį sprendimą pirkti konkrečią grandinę. Profesionalūs konsultantai pasiruošę atsakyti į visus klausimus ir suteikti vertingos informacijos.

Pavarų grandinės – kodėl verta pasidomėti?

Pavarų grandinės yra labai plati kategorija, turinti platų pritaikymo spektrą, kadangi grandines galima naudoti ūkyje ir pramonėje. Pavarų grandinė gaminama pagal itin griežtus reikalavimus, o perdavimo grandinė skirstoma į europietišką ir amerikietišką (BS/ANSI). Svarbu žinoti ir tai, jog pavarų grandinės atitinka ISO/DIN standartus. Pagrindiniai pavaros grandinių pranašumai yra tokie, kad grandinė pagaminta naudojant labai tvirtą, aukštos kokybės plieną. Nėra rūdžių: šio tipo grandinės, kurias parduodame, turi didesnę apsaugą nuo korozijos.

Kėlimo grandinės – kur jos naudojamos ir kam?

Kėlimo ir atsvarų mechanizmams naudojamos kėlimo grandinės. Įrenginiai efektyviausiai naudojami medienos apdirbimo, maisto, gėrimų, durpių, tekstilės ir laivų statybos pramonėje. Jie taip pat naudojami krautuvų ir kasybos srityse. Siūlomos kėlimo grandinės yra šių tipų: RexPro, RexHiPro, RexAthletics, RexDL ir Donghua.

RexPro kėlimo grandinės: atsparesnės nuovargiui, sugeriančios smūgius ir atsparesnės korozijai. Dėl savo tvirtumo puikiai tinka net ir labai sunkiomis darbo sąlygomis. Kėlimo grandinės RexHiPro: šios grandinės yra visiškai padengtos apsaugine antikorozine danga, todėl gali būti naudojamos itin drėgnomis darbo sąlygomis. Didelis atsparumas vandeniui, garams, agresyviems skysčiams, platus darbo temperatūrų diapazonas (-30°C-+130°C, net aukštos temperatūros tepalai iki +250°C). RexAthletics kėlimo grandinės: itin didelė apkrova ir žymiai pailginti tepimo intervalai daro šias grandines puikiu pasirinkimu sunkiems kroviniams kelti. Kitas privalumas yra žemas triukšmo lygis. Už grandinės atpažinimą yra sidabro medalis. RexDL kėlimo grandinės: puikus kainos ir kokybės santykis, geras atsparumas korozijai. Ši grandinė skirta lengvoms ir vidutinėms apkrovoms.

Ieškote, kur galima įsigyti kokybiškų konvejerinių grandinių?

Dukranos Grupė gali pasiūlyti gerą kokybės ir kainos santykį, dėl to užsukite ir raskite to, ko ieškote. Kėlimo grandinių katalogą rasite čia, o visas grandines pramonei ir ūkio šakoms rasite: dukranosgrupe.lt/produktai/grandines/. Užsukite ir išsirinkite aukščiausios kokybes prekes sau ir savo pramonei, juk tik turint aukščiausias technologijas galima kokybiškai ir pelningai dirbti.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: