Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2016-11-07

Grasintojo žodžiai merginų grupės „Sirenos“ narei Renatai: „Tau niekas gerai nedavė per galvą“

Merginų grupės „Sirenos“ narė Renata Klimaitytė sulaukė grasinimų, nes atsisakė pasiūlymo koncertuoti. Pirmadienio laidoje KK2 Renata pasakos, kad vieną dieną gavo pasiūlymą surengti koncertinį turą – 21 pasirodymą skirtinguose Lietuvos miestuose.

„Paskambino žmogus, sako, organizuoja turą po kultūros namus, mokyklas, atrinkinės talentus. Norėtų pasikviesti, imtų įvairias grupes, tarp jų ir mūsų“, – šį pirmadienio vakarą 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos R. Klimaitytė.

Tačiau nuo pat pradžių koncertų organizatorius Renatai pasirodė kiek įtartinas. Renatai iškart kilo klausimas, kodėl turas organizuojamas ne koncertų salėse ar muzikiniuose klubuose, bet kultūros namuose.

„Galvoju, kaip čia keista. Kultūrnamiuose lapkričio mėnesį. Tai jau seniai nebemadinga ir nesurenka tie kultūrnamiai žmonių. Galų gale ne panas į kultūrnamį vežti. Realiai Šiškauskas koks galėtų į kultūrnamį važiuoti, Kerbedis, kažkas va tokio“, – kalbės R. Klimaitytė.

Renata užsakovui nusiuntė labai griežtą sutartį, numatė baudas ir kitas sankcijas. Žinoma, užsakovas pasirašyti sutartį atsisakė, todėl merginų grupė „Sirenos“ koncertuoti nesutiko.

Ir tuomet Renata sulaukė grasinimų ir bauginimų.

„Net nenoriu šnekėti. Netiesiogine prasme, bet man duobę išsikasti reikėtų, – apie užsakovo išsakytus grasinimus kalbėjo R. Klimaitytė. – Grasino, kad manęs palauks po koncerto ir net nežiūrės, kad esu moteris. Jei man esą niekas gerai nedavė per galvą, tai jis bus tas pirmas, kuris vožtels“.

Tačiau Renata dėl tokių grasinimų į policiją nesikreipė, gražuolė mano, kad nuo tokių grasintojų ją apsaugos viešumas: „Realiai man policija nepastatys apsaugos prie durų. Mane gali apsaugoti užsakovai, mano namuose įrengta įranga, aš pati save galiu apsisaugoti, realiai negaišau policijai laiko, nesureikšminau“.

Visą istoriją apie grasinimus merginų grupei „Sirenos“ žiūrėkite šį pirmadienio vakarą 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: