AINA.LT nuotr.

„Gražulininkai“ Panevėžyje iš kovos iškrito jai nė neprasidėjus

Kovo 5-ąją vyksiančiuose vietos savivaldos ir tiesioginiuose mero rinkimuose Panevėžyje varžysis septynios partijos ir du visuomeniniai rinkimų komitetai, o mero posto sieks devyni kandidatai. Dar viena rinkimuose ketinusi dalyvauti partija – Seimo nario Petro Gražulio vadovaujama Tautos ir teisingumo sąjunga iš kovos pasitraukė jai net neprasidėjus. Iš panevėžiečių pateikto sąjungos sąrašo Vyriausioji rinkimų komisija išbraukė net trylika jos kandidatų.

Panevėžio miesto apygardos rinkimų komisijos pirmininkės Zinos Stripeikienės teigimu, kitų rinkimų dalyvių paradimai gerokai menkesni. VRK sprendimu iš sąrašų išbraukta tik po vieną Socialdemokratų partijos ir rinkimų komitetų „Atsinaujinančiam Panevėžiui“ bei „Panevėžio labui“ narį.

Z.Stripeikienės teigimu, rinkėjų parašų rinkimo lapai buvo išduoti tiks visuomeniniams rinkimų komitetams ir pirmą kartą rinkimuose dalyvaujančiai demokratų sąjungai „Vardan Lietuvos“. Joms reikėjo surinkti bent po 590 juos palaikančių rinkėjų parašų, tačiau visi trys politinės kampanijos dalyviai jų pateikė šiek tiek daugiau kaip po tūkstantį.

V.Stripeikienės teigimu, į Panevėžio miesto vietų tarybą pretenduoja 200 kandidatų arba beveik po aštuonis į vieną vietą. Jauniausiam kandidatui į Panevėžio miesto tarybą – Liberalų sąjūdžio atstovui, bendrojo lavinimo mokyklos abiturientui tik aštuoniolika, o vyriausiam pretendentui – Žaliųjų partijos atstovui jau sukako 82-eji.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: