Greitosios pagalbos automobilius plauna nemokamai: švarą svarbu užtikrinti kuo greičiau

Automobilių vairuotojų dėmesiui Vilniuje duris atveria dar dvi naujos „Švaros brolių“ savitarnos plovyklos. Nuo gruodžio 22-osios atvykstančių laukiama Molėtų plente, gruodžio 30-ąją duris atvers ir plovykla Pilaitės Gilužio gatvėje.

Antradienį sostinės Molėtų pl. 8 atidaromoje plovykloje surengta ir kilni iniciatyva – bus nemokamai švarinami greitosios pagalbos automobiliai. Tokia „Švaros brolių“ surengta akcija – dovana Santaros klinikų medikams.

„Šiandien, siaučiant virusams, švara mums visiems kaip niekad svarbi. Atidarę plovyklą netoli Santaros klinikų, norime išreikšti palaikymą medikams – jiems kasdien tenka misija gelbėti žmonių gyvybes, todėl siekiame, kad bent kelionės greitosios pagalbos automobiliais taptų saugesnės ir švaresnės“, – sakė „Švaros brolių“ savitarnos plovyklų tinklo vadovas Nerijus Petraitis.

Į savitarnos plovyklą atriedėjusiais medikų automobiliais bus pasirūpinta saugiu būdu – šiems atvažiavus į plovyklą, juos per kelias minutes nuplaus specialiai suburta „Švaros brolių“ komanda. Vairuotojams nereikės išlipti, ir jau po poros minučių jie galės važiuoti toliau. „Saugumas – svarbiausia. Pasitikę grietosios pagalbos automobilius greitai juos nuplausime ir išlydėsime dirbti toliau“, – kalbėjo N. Petraitis.

Priežiūros reguliarumą lemia ir patogumas

Automobilio priežiūra, ypač šaltuoju metų laiku, reikalauja ypatingos priežiūros – drėgmė, speigas, druskomis ir smėliu nubarstyti keliai – visa tai agresyviai veikia kėbulą, kurio tinkamai neprižiūrint mažėja ir atsparumas korozijai, atsiranda įsisenėjusios dėmės.

Norint jų išvengti specialistai pataria bent kartą per savaitę ar dvi įprasti apsilankyti plovykloje – reguliari priežiūra padės apsaugoti automobilį nuo kenksmingo aplinkos poveikio.

„Rūpintis automobilio higiena paprasčiau, kai nesvarbu, kur tektų keliauti – plovyklos visada pakeliui. Tiek Molėtų plentas, tiek sparčiai besiplečiantis Pilaitės rajonas aktualūs dėl vis didėjančio keliaujančių srauto, šios lokacijos labai patogios vykstantiems į darbą ar iš jo, plovyklos turi patogius įvažiavimus“, – kalbėjo N. Petraitis.

Pasak jo, savitarnos plovyklos turi ir papildomų privalumų – jos itin patogios, kai žmogus nori pats ir pigiai nusiplauti automobilį, o taip siekia palaikyti švarią aplinką neteršiant namų kiemo. Klientų patogumui Molėtų plente vienu metu plovimo paslauga galės naudotis 2 automobiliai, Gilužio gatvėje bus įrengtos 3 plovimo vietos.

Efektyvesniam rezultatui – tirštos putos ir nauji siurbliai

Įvertinę vairuotojų poreikius „Švaros broliai“ pasirūpino ir dar modernesnėmis valymo priemonėmis. Naujose savitarnos plovyklose įdiegta inovatyvi aktyvių tirštų putų sistema. „Palyginti su įprastomis putomis, jų koncentracija didesnė, todėl ir plovimas – efektyvesnis, naudojant šias putas purvas ir nešvarumai greičiau ištirpsta,  pašalinami kur kas greičiau ir lengviau“, – sakė N. Petraitis.

Dar viena naujovė – savitarnos plovyklose atsiradusi šiuolaikiška siurblių zona: naudojant modernius siurblius, automobilis taps dar švaresnis, o ir pats valymas – daug spartesnis ir malonesnis. Atsižvelgiant į klientų poreikius čia įdiegta kilimėlių valymo, servetėlių, langų skysčių aparatai bei specialūs praustuvai – tiek automobiliui, tiek klientui siekiama užtikrinti maksimalią švarą.

Patogus bekontaktis atsiskaitymas

Aktualus privalumas – bekontaktis atsiskaitymas naudojantis „Barking“ programėle – atvykus į plovyklą nebeprireiks grynųjų pinigų, už plovimo paslaugas bus galima atsiskaityti naudojantis mobiliuoju telefonu.

„Siekiame užtikrinti kuo daugiau saugumo, jis šiuo metu didžiausias prioritetas. O ir einame koja kojon su šiuolaikiškiausiais technologiniais sprendimais – prisitaikome prie augančių kliento poreikių – plintant COVID-19 virusui žmonės vengia atsiskaityti grynaisiais, kartais jų ir neturi, todėl siūlome išeitį“, – sakė N. Petraitis.

Nuo gruodžio 22-ąją Molėtų pl. 8 lankytojų laukianti ir gruodžio 30 d. Pilaitėje, Gilužio g. 5, atsidarysiančios plovyklos stebins ir atsinaujinusiu dizainu – projektuojant jas didžiausias dėmesys buvo skirtas vairuotojų patogumui ir jų poreikiams.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: