Grožis - Laisvalaikis - 2021-03-01

Grožio salonai atveria duris: eiti ar grožiu pasirūpinti namuose?

Ypač ilgai užsitęsę apribojimai, privertė gyventi kitaip. Tačiau situacija gerėja, karantino atlaisvinimo sprendimų daugėja, tad pradedamos teikti įvairios paslaugos. Grožio salonai – taip pat ne išimtis: jie irgi atveria duris, tuo pat metu priversdami susimąstyti – ar tikrai jau reikėtų planuoti vizitą? Jei dėl tam tikrų priežasčių, vis dar nenorite lankytis viešose grožio erdvėse, atminkite, kad ypač daug procedūrų, įsigijus tam tikrus prietaisus, kokybiškai bei patogiai galite atlikti tiesiog savo namuose. Tad pats metas pasidomėti, į kokius grožio prietaisus vertėtų investuoti, kad ypač saugiai grožį galėtumėte puoselėti net neišeidamos iš savo namų.

Frezos

Tvarkingi, estetiški, pageidaujamos formos bei ilgio kojų ir rankų nagai, papuoš kiekvieną. Tačiau tam, kad galėtumėte užtikrinti nepriekaištingą vaizdą, jums visai nebūtina planuoti vizito į grožio saloną – patogiai, greitai, kokybiškai ir saugiai manikiūrą bei pedikiūrą galite atlikti tiesiog savo namuose. Na, o frezos  nagams yra viena šiuo atveju taikliausių investicijų,  kadangi keisdami skirtingus antgalius, galėsite atlikti ypač daug įvairių veiksmų (pašalinti gelio likučius, koreguoti nago formą bei ilgį, poliruoti ir t.t.).

UV arba LED lempa

Ne paslaptis ir tai, kad lakuotais nagais džiaugtis nori dažnai dailiosios lyties atstovė, tačiau ne vienai iš jų, yra sudėtinga rasti laiko dažnam nagų lakavimui. Tačiau to ir nebūtina daryti: jei įprastas nagų lakas laikosi maždaug 3 paras, tai nusprendus naudoti gelinį laką, procedūros nebeteks kartoti maždaug 3 savaites. Taigi, sutaupysite iš tiesų labai daug laiko. Na, o, tam, kad lakavimą geliniu laku galėtumėte atlikti kokybiškai, būtina įsigyti ir UV arba LED lempą.

Taigi, kaip matyti, nagų grožiu rūpintis galima tiesiog savo namuose. Na, o, kad nagų procedūrų rezultatai jus džiugintų, ir kad, kad procesas būtų kokybiškas, greitas ir patogus, verta investuoti ir į tokius prietaisus kaip freza nagams arba UV ar LED lempa. Šie prietaisai leis atlikti daug įvairių veiksmų, pavyzdžiui, pašalinti gelio likučius, koreguoti nagų formą ar ilgį ir t.t.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: