Gruodžio 5 d. Biplan koncertuos Panevėžyje

Neseniai internetą ir radijo stočių eterį pasiekusi nauja „Biplan“ dainos „Kino filmai“ versija jau užkariavo daugelio grupės gerbėjų širdis. Apie tai, kodėl tūkstančius gerbėjų turinčią legendinę dainą buvo nuspręsta prikelti naujam gyvenimui ir kas paskatino suvienyti jėgas būtent su aktore Agne Ditkovskyte, pasakoja vienas grupės lyderių, gitaristas Olegas Aleksejevas.

Pasak O. Aleksejevo, įrašyti bendrą dainą su moterimi vokaliste grupės nariai norėjo seniai. Bendrų diskusijų metu iš pradžių buvo nutarta, kad tai turi būti aktorė – naujosios kartos, jauna menininkė.

„Ėmėme galvoti, kas ji galėtų būti, svarstėme įvairius variantus. Tačiau galiausiai apsistojome ties Agne, nes nutarėme, kad ji turi ypatingo šarmo. Tik pagalvojus apie ją, kiti svarstyti variantai nublanko. Tai buvo spontaniška idėja, tačiau visi grupės nariai iškart sutarė, kad ji yra geriausias pasirinkimas“, – sako O. Aleksejevas.

„Biplan“ gitaristas su šypsena pažymi, kad įrašant dainą globalizacijos vėjus grupė pajuto kaip niekad – su A. Ditkovskyte iki pasirodant dainai „Biplan“ nariai netgi nebuvo susitikę gyvai. Aktorė įrašė savo dalį studijoje Maskvoje, kur gyvena, ir atsiuntė ją į Lietuvą.

Pasak O. Aleksejevo, būtent šią dainą iš naujo įrašyti nuspręsta, nes keliolika metų koncertuose atliekamas kūrinys prarado pradinį emocijos užtaisą, bet grupės narių išliko itin mėgiamas. Todėl, sako muzikantas, kilo noras dainai suteikti naują skambesį.

„Jau pusantro dešimtmečio „Kino filmus“ grojame per koncertus, todėl suprantama, kad šiek tiek pavargome. Tačiau išbraukti šios dainos iš savo programos irgi nenorime, tad nutarėme tiesiog ją atnaujinti. Naujoji versija – stilistiškai visiškai kitokia, šiuolaikiškesnė. Tačiau joje išliko gera emocija ir lengvas mistiškumas, kurį dainą turi. Paslaptingų detalių, sakyčiau, dabartinėje versijoje netgi daugiau“, – pažymi O. Aleksejevas.

„Biplan“ gitaristas atskleidžia paslaptį, kad naujajai dainai šiuo metu kuriamas ir vaizdo klipas, kuris artimiausiu metu bus pristatytas „Kino filmų“ dainos ir „Biplan“ muzikos gerbėjams.

Naujai suskambusią dainą „Kino filmai“ galite išgirsti čia: https://soundcloud.com/biplan-1/kino-filmai-2015-su-agne-ditkovskyte.

1995 m. susikūrusi grupė „Biplan“ išleido šešis populiarumo ir pripažinimo susilaukusius albumus, kurių paskutinis – „Visi keliai veda prie jūros“ – pasirodė 2014 m. Įvairiuose lietuviškuose muzikiniuose apdovanojimuose grupė ne kartą buvo pripažinta metų roko arba metų pop grupe.

Metų pabaigoje „Biplan“ surengs koncertinį turą grupės 20-mečio jubiliejaus proga. Lapkričio ir gruodžio mėnesiais grupė apkeliaus didžiuosius Lietuvos miestus. Lapkričio 13 d. „Biplan“ koncertuos Šiauliuose, Šiaulių arenoje, lapkričio 20 d. – Kaune, renginių centre „Renginių oazė“, lapkričio 27 d. – Vilniuje, laisvalaikio centre „Forum Palace“, gruodžio 5 d. – Panevėžyje, „Cido arenoje“, gruodžio 20 d. – Klaipėdos koncertų salėje. Tik šiandien grupės gimtadienio proga bilietams taikomos ypatingos nuolaidos. Bilietus į koncertus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje platina „Bilietai.lt“, Panevėžyje – „Tiketa“ ir Šiauliuose – „Ticket Market“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *