Pradžia AINA TV Gventojai iš VMI dar neatsiėmė per 20 milijonų eurų

Gventojai iš VMI dar neatsiėmė per 20 milijonų eurų

0

22 milijonai eurų – tokios pinigų sumos, anot VMI specialistų šalies gyventojai dar nesusigrąžinę už 2016-uosius. Tačiau tai padaryti, nepaisant to, jog oficialus deklaracijų pateikimo laikotarpis baigėsi, vis dar galima.

Iki gegužės antrosios, teisingai užpildytas gyventojų pajamų mokesčio deklaracijas, pateikusieji VMI šiemet jau susigrąžino beveik 90 milijonų eurų. Tačiau šiuo metu VMI „sąskaitoje“ vis dar yra likę apie 20 milijonų eurų, kurių gyventojai iki šiol nesusigrąžino. Nors oficialus deklaracijų teikimo laikotarpis jau baigėsi, jas pateikti ir pinigus susigrąžinti dar galima.

Darius Kučinskas primena, jog permoką galima susigrąžinti ne tik už pastaruosius, bet ir dar ketverius ankstesnius metus, t. y. nuo 2012-ųjų. Gyventojų pajamų mokesčio permoką susigražinti gali ne tik tie gyventojai, kuriems buvo pritaikytas per mažas metinis neapmokestinamųjų pajamų dydis, bet ir sumokėję tam tikras įmokas.

Mokestinių prievolių departamento direktorius įspėja, jog kai kuriems gyventojams gali tekti ir susimokėti. Skolos Valstybinei mokesčių inspekcijai niekur nedingo net ir pasibaigus deklaracijų pateikimo laikotarpiui, tačiau tokie gyventojai jau turėtų būti įspėti.

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.