Gyvenimą kardinaliai pakeitęs verslininkas sulaukė sėkmės: kuria unikalią spaudą Lietuvoje

Apie 10 metų reklaminės spaudos versle besisukantis Paulius Kliučininkas prieš metus nė nebūtų patikėjęs, kad asmeniniai pokyčiai gyvenime atneš tokią sėkmę. Dabar vyras valdo verslą, kuris gali pasiūlyti vienus inovatyviausių spaudos sprendimų visoje Lietuvoje. Išdrįsti rizikuoti ir keisti verslo strategiją Pauliui padėjo noras numesti nereikalingus kilogramus bei atsikratyti gyvenimą užvaldžiusios rutinos.

Numetė 16 kilogramų ir atrado raktą į sėkmingą verslą

Prieš metus prasidėjusi pandemija daugeliui verslininkų buvo lemtinga, tačiau P. Kliučininkas nepasidavė niūrioms prognozėms. Vyras ne tik pasiekė asmeninių tikslų, bet ir suklestėjo versle.

„Viskas prasidėjo pernai pavasarį. Grįžau po atostogų, svarstyklės jau rodė 106 kilogramus. Prasidėjo pandemija, viskas sustojo. Kankino nežinomybė, rutina. Internete pamačiau gyvenimo būdo transformacijos seminarą ir nusprendžiau išklausyti“, – apie gyvenimą iš pagrindų pakeitusį sprendimą pasakoja verslininkas.

P. Kliučininkas teigia, kad mokymai privertė išmokti skirti laiko sau, medituoti, sportuoti, įsipareigoti. Aktyvus gyvenimo būdas išmokė ne tik nebijoti fizinių iššūkių, bet ir įkvėpė drąsos valdant verslą.

„Mintys susidėliojo į savo vietas, pradėjau matyti, kas vyksta aplinkui. Visa tai padėjo ištrūkti iš rutinos, įvertinti rizikas ir suprasti, kuria kryptimi turiu vystyti verslą. Staiga mano gyvenime atsirado tinkami verslo partneriai, mano pokyčiai pritraukė reikiamus žmones“, – sėkmės receptu dalijosi verslininkas.

Pokyčiai besidalinantis vyras subūrė bendraminčių būrį, tad dabar verslininkas jaučia įsipareigojimą nesustoti tobulėti, nes tapo įkvėpimu kitiems.

Tapo inovacijų pradininku Lietuvoje

Pokyčiais asmeniniame gyvenime verslininkas neapsiribojo. P. Kliučininkas nusprendė įmonės „Print in Time“ klientams pasiūlyti inovatyvų spausdinimą ir pirmasis Lietuvoje įsigijo skaitmeninę spausdinimo mašiną, kurios galimybės pranoksta lūkesčius.

„Tas spausdintuvas spausdina standartinėm CMIK spalvomis – juoda, raudona, mėlyna ir geltona. Taip pat išgauna ir nestandartines spalvas – auksą, sidabrą, baltą ir papildomai neonines spalvas“, – sako P. Kliučininkas.

Šiuo metu įmonė klientams gali pasiūlyti ne tik reklaminę spaudą, bet ir spaudą ant fototapetų. Naujausia sistema leis klientams tapetus spausdinti su savo atostogų kadrais, mėgstamomis nuotraukomis ar net atvaizduoti paveikslus. Įmonė sukūrė online sistemą, kurioje žmonės gali patys susimaketuoti spausdinį ir pateikti jį spaudai. Tai sutaupo laiko ir produktai greičiau pasiekia klientą.

„Print in Time“ siūlo ir kokybišką spaudą ant medžio. Taip gimsta unikalios verslo dovanos, sulaukiančios vis daugiau populiarumo. Paulius Kliučininkas sako, kad įmonės prioritetas – kokybiška ir visada laiku atliekama spauda.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: