Gyventojai vasario 19-ąją kviečiami į Užgavėnių šventę

Vasario 19 d. 13 val. panevėžiečiai ir miesto svečiai laukiami Kultūros ir poilsio parke vyksiančiose Užgavėnėse.

„Turėdami atnaujintą miestiečių itin mėgstamą Kultūros ir poilsio parką net nesvarstėme kitų alternatyvų, kur turėtų vykti šiųmetės Užgavėnės. Šventėje vyks linksmiausios ir įdomiausios Užgavėnių kaukės rinkimai, kviečiame apsilankyti jau su savo pagamintomis kaukėmis, na o jei jų neturėsite – ne bėda, čia pat veiks kūrybinės kaukių dirbtuvės, kuriose galėsite jas ir pasigaminti. Tad jau šį sekmadienį kviečiame visus gerai nusiteikti ir ateiti drauge paminėti žiemos išvarymo šventę“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Kultūros ir meno skyriaus vedėja Asta Čeponienė.

Renginio organizatoriai Panevėžio bendruomenių rūmai kvies atvykusius įsilieti į  Užgavėnių metu atliekamus ritualus ir taip pamiršti visas žiemos negandas. Susirinkusius į renginį džiugins persirengėlių gausa, veiks žaidimų kiemas, įvairios edukacinės programos, kaukių kūrybinės dirbtuvės, bus galima pasivažinėti žirgais kinkyta karieta, nusifotografuoti fotoateljė. Vyks persirengėlių linksmybės, žaidimai, įvairios atrakcijos, geriausiais receptais dalinsis gaspadinės, kurios kvies išsikepti sau blynų, bus gaminami ir kiti Užgavėnių valgiai, veiks mugė. Renginyje koncertuos įvairūs šokių kolektyvai, liaudiškos muzikos atlikėjai, kapelos, pasirodys meno mėgėjų teatrų trupės, bus renkama linksmiausia ir įdomiausia Užgavėnių kaukė.

Užgavėnių kulminacija taps Kanapinio ir Lašininio grumtynės, griausmingas Gavėno išlydėjimas į dausas bei triukšmingas atsisveikinimas su žiema.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: