Gyventojų bendruomenės centras „Molainiai“ sukvietė į ataskaitinį susirinkimą

Kovo 2 d. vyko gyventojų bendruomenės centro „Molainiai“ ataskaitinis metinis susirinkimas. Į susirinkimą kartu dalyvauti buvo pakviesti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono komisariato bendruomenės pareigūnas Darius Petraitis, Panevėžio rajono savivaldybės Panevėžio seniūnijos seniūnas Saulius Skrebė bei Panevėžio rajono tarybos narys Rimantas Trota.

Susirinkime aptarti nuveikti darbai ir finansinė ataskaita. Bendruomenės pirmininkė ir seniūnaitė Laura Mackevičienė pasidžiaugė nuveiktais darbais, pasidalijo ateities planais, puoselėjant ir gerinant bendruomenės gyvenimo sąlygas, aktyviau įtraukiant kuo daugiau bendruomenės narių į bendruomenės veiklą. Dėl ekonominių ir socialinių veiksnių gyventojų dalyvavimas bendruomenės veikloje yra menkas, todėl yra siekiama sustiprinti bendruomenę kaip instituciją, aktyvinti esamus bendruomenės narius ir įtraukti į bendruomenės veiklą kuo daugiau vietos gyventojų.

Policijos pareigūnas pasisakė apie saugios kaimynystės naudą ir svarbą, atsakė į gyventojų klausimus.

Panevėžio seniūnijos seniūnas S.Skrebė pasidžiaugė ir supažindino gyventojus su planais apie artimiausiu metu planuojamus gatvių remontus Molainių km., pateikė informaciją apie seniūnijai priklausančių kelių greideriavimą, kelių žvyravimo ir kitus kaimo seniūnijai įprastus darbus.

Panevėžio rajono tarybos narys Rimantas Trota pasisakė darbų saugos klausimais, supažindino bendruomenės narius su tarybos darbu.

Susirinkusieji turėjo galimybę pasidalinti savo mintimis ir išgirsti vietos valdžios atsakymus į jiems rūpimus klausimus.
Gyventojų bendruomenės centro „Molainiai” pirmininkė Laura Mackevičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: