AINA.LT nuotr.

Gyventojų prašo saugotis ant stogų susiformavusių varveklių ir sniego nuošliaužų

Artimiausiomis dienomis sinoptikai prognozuoja atlydį, todėl gyventojus informuojame, jog reikia saugotis ant stogų susiformavusių varveklių ar sniego nuošliaužų, kurioms krintant galima patirti sunkią traumą. Pastatų savininkai ir namų bendrijos, ar juos administruojančios bendrijos įmonės privalo pasirūpinti ir grėsmę keliančiais, ant pastatų esančiais varvekliais ir sniegu.

Ant stogų susidarius dideliam sniego sluoksniui, ypač prasidėjus lijundrai ar šlapdribai, stogo konstrukcijos gali jo neatlaikyti, todėl patartina ieškoti galimybių juos nuvalyti. Į tai dėmesį turi atkreipti mažą nuolydį turinčių stogų savininkai, nes ant jų gausiai kaupiasi sniegas, o atšilus – ledas ir vanduo. Ant namų stogų susidarę varvekliai ir sniego nuošliaužos kelia grėsmę žmonių sveikatai ir gyvybei, todėl už gyvenamųjų namų ir kitų statinių priežiūrą atsakingi asmenys privalo operatyviai šalinti varveklius, pavojingas vietas aptverti ar kitais būdais užtikrinti praeivių saugumą.

Lijundros metu prašome gyventojų, kad jie būtų ypač atsargūs vairuodami automobilį, vaikščiodami šaligatviais ir keliais, nes jų dangos gali būti slidžios. Jokiu būdu nelieskite elektros laidų, venkite būti po elektros perdavimo ir ryšių linijomis, netoli jų atramų. Vairuotojų prašome nelaikyti automobilių arti stogų ar po medžiais.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: