Kultūros naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOSRenginiai

„Gyvo žodžio vakaruose“- Panevėžio ir Utenos regiono aklųjų centro teatro mėgėjų studija „ Arka“

Gegužės 16 d. 17. 30 val. į susitikimą Panevėžio rajono viešojoje bibliotekoje  pakvies „Gyvo žodžio vakarai“ Čia svečiuosis  mūsų kaimynai –  Panevėžio ir Utenos regiono aklųjų centro teatro mėgėjų studija „Arka“ (vadovė R. Žostautienė) .

Bus rodomas   spektaklis  „Prologas teatre“. Ištrauka iš J. V. Getės “Fausto“.   Panevėžio ir Utenos regiono aklųjų centro teatro mėgėjų studija „Arka“ 2015 m. minėjo savo veiklos šešiasdešimtmetį. Ji yra ilgiausiai veikiantis aklųjų ir silpnaregių dramos kolektyvas Lietuvoje.

Pirmasis „Arkos“ vadovas – garsiojo Juozo Miltinio teatro Panevėžyje aktorius Bronius Babkauskas. Po jo studijos vairą perėmė kiti šio teatro aktoriai: Romualdas Urvinis, Jonas Alekna, Vytas Kupšys. Nuo 1995 metų kolektyvui vadovauja etnografė ir teatro režisierė Rima Žostautienė.

Spektaklyje  „Prologas teatre“ teatro direktorius, komikas ir poetas diskutuoja apie gyvenimo prasmę. „Arkos“ inscenizacijoje komiko ir poeto vaidmenis, režisierės sprendimu, atlieka moterys.  „Prologo teatre“ personažų mintis paįvairina ir pratęsia bardo Arvydo Markevičiaus atliekamos dainos.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button