Gyvojo Rožinio maldininkų susitikimas Saločiuose

Šio mėnesio pabaigoje , Saločių Šv. Juozapo parapijos klebono Nerijaus Papirčio ir šios parapijos Gyvojo Rožinio būrelių vadovės Augutės Mockūnienės  kvietimu Pasvalio dekanato Gyvojo Rožinio maldininkų grupelė apsilankė šios parapijos  renginyje. Kelionės tikslas – nuoširdius ir maldingas susitikimas bei pasidalijimas Gerąja Naujiena.  Prieš Šv. Mišias kalbėjome Rožinio maldą ,, Džiaugsmo slėpinius‘‘ . Maldą vedė  būrelių vadovė Augutė.  Maldoje buvo prisiminta prieš mėnesį  į amžinybę iškeliavusį  šios parapijos aktyvi Gyvojo Rožinio  būrelių vadovė  bei uoli bažnyčios pagalbininkė Aleksandra Vanagienė.

Šv. Mišias aukojo šios bažnyčios klebonas Nerijus Papirtis.  Po Šv. Mišių vyko nuoširdi klebono Nerijaus bendrystė su Saločių ir Pasvalio dekanato Gyvojo Rožinio maldininkais. Pasidalinta mintimis apie Gyvojo Rožinio veiklą.

 Kunigas Nerijus pristatė savo bažnyčios istoriją  ir atminčiai įteikė Pasvalio dekanato Gyvojo Rožinio Saločių  parapijos išleistą  2020 metų kalendorių.

Atsisveikinant , pakvietė apsilankyti dažniau  bei atvykti į garsiuosius Šv. Antano atlaidus – Saločių Šv. Juozapo parapijoje, kurie vyksta birželyje.

Grįždami dėkojome Dievui ir Švč. Mergelei Marijai už padovanotas naujas dvasingas akimirkas, kurios skatina mus nepalūžti , bet Rožinio malda stiprinti savo širdis ir sielas bei tinkamai pasiruošti Gavėnios kelionei.

2020 m. vasario 29 d.                                 Vlada Čirvinskienė, Pasvalys


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: