Gyvūnų diena Gamtos mokykloje

Spalio 4-oji – Pasaulinė gyvūnų diena, kuri skirta pagerbti visus gyvūnus, padėkoti jiems už bendrystę su žmogumi, suteikiant gyvenimui daugiau spalvų, džiaugsmo ir prasmės.

Panevėžio gamtos mokykla, įgyvendindama aplinkosaugos švietimo projektą „Aplinkai draugiškas panevėžietis“, miesto vaikus pakvietė dalyvauti edukacinėse veiklose lauke „Mažesni už mus“, skirtose paminėti Pasaulinę gyvūnų dieną ir Šv. Pranciškų – gyvūnų globėją.

Šią dieną vaikai nuveikė nemažai darbų: aplankė Gamtos mokyklos gyvūnėlius ir Šv. Pranciškaus skulptūrą,  žaisdami mokėsi  atpažinti popierinio zoologijos sodo gyvūnus, aktyviai rungtyniavo su karučiais perveždami  daržoves, kuriomis šeriami gyvūnai, prisiėmė  atsakomybę  interaktyviame žaidime kaip „gyvūnų prieglaudos direktoriai“ ir padėjo augintiniams surasti naujus globėjus. Veiklose dalyvavo 7 pradinukų klasės su savo mokytojais, per 170 mokinių.

Dėkojame Velžio gimnazijos pirmokams ir Kazimiero Paltaroko gimnazijos antrokams, kurie į mokyklą atvyko nešini įvairiausiomis lauktuvėmis gyvūnams.

Minint Pasaulinę gyvūnų dieną, Gamtos mokyklos ugdytiniai piešė miniatiūras. Grupių ,,Mažieji riešutėliai“, ,,Langas į gamtą“ , ,,Keliauk su Boružiuku“, ,,Gamtos bičiuliai“, ,,Žaliasis slėnis“, ,,Žalias lapas“, ,,Gamtos akademija“, ,,Gamtos mozaika“, ,,Gamtos takais“, ,,Jaunieji gamtininkai“ spalvinguose vaikų piešiniuose dominuoja  mylimi gyvūnai. Paroda džiugina lankytojus ,,Žaliosios galerijos“ erdvėje.

 

Panevėžio gamtos mokyklos

Vyresnioji metodininkė

Rima Ivanauskienė

 

 

 

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: