Halls Winter Rally 2016 organizatoriai atskleidžia pirmąsias festivalio pramogų detales

Jubiliejinio žiemos festivalio „Halls Winter Rally“ žiūrovų lauks žaidimai ir atrakcijos šeimoms bei pramogos aštrių pojūčių mėgėjams ne tik ant žemės, bet ir ore.

Jau kitą savaitgalį, sausio 29 ir 30 d. dienomis prasidėsiančiame jubiliejiniame 10-ame žiemos festivalyje „Halls Winter Rally 2016” renginio organizatoriai ketina nustebinti didžiausiu festivalio miesteliu ir išskirtinėmis pramogomis žiūrovams. Tai – ralio stebėjimas iš paukščio skrydžio, o profesionalūs auto sportininkai „koviniu greičiu“ sportiniais automobiliais vėžins žiūrovus ralio trasoje.

Šiuo metu jau vykstančioje loterijoje (www.hallspromo.lt) festivalio svečiai – ralį, žiūrovų miestelį ir įspūdingame žiemos fone nubalintas įspūdingas Utenos ir Molėtų apylinkes – galės stebėti iš paukščio skrydžio. Nors tokių laimingųjų bus penki, tačiau neturėtų nusiminti ir tie, kuriems nepavyks laimėti skrydžio, nes renginio metu pakilimu sraigtasparniu galės pasimėgauti visi to pageidaujantys.

Kita unikali žiemos festivalio pramoga – „Ralio taksi“, kurios metu žiūrovai galės pajusti, ką reiškia skrieti sportiniu automobiliu. Greičio mylėtojams bus suteikta išskirtinė galimybė važiuoti greičio ruožu šturmano kėdėje su patyrusiais ralio meistrais – Aurelijumi Simaška ir Lietuvos čempionu Alvydu Albrechtu. „Ralio taksi“ paslaugomis besinaudojantys ir ekstremalius pojūčius norintys pajusti, greičio mėgėjai jomis mėgausis 8,4 km greičio ruože ir skries sportiniais „Mitsubishi Lancer EVO“ automobiliais.

Suskubę dalyvauti loterijoje 10 laimingųjų „Ralio taksi“ paslauga galės pasinaudoti nemokamai, 100 dalyvių į festivalį galės pasikviesti dar daugiau draugų, o dar 50 jų galės šildytis ir pasipuikuoti specialiai pagamintais “Halls Winter ralio 2016” žiemos aprangos komplektais.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *