Lietuvos naujienosSveikata

Hialurono injekcijos

Siekiant pasirūpinti nepriekaištingu grožiu ir jaunatviška bei lygia oda, reikalingos hialurono injekcijos procedūros, kurias atlieka patyrę kosmetologai. Hialuronas – tai natūrali, žmogaus odoje susidaranti rūgštis, todėl ji nekenksminga organizmui. Procedūrų metu naudojami labai nedideli hialurono rūgšties kiekiai, kuriais atkuriamas odos balansas ir ji tampa gražesnė. Sužinokite daugiau apie dažniausiai estetinėje medicinoje taikomas grožio procedūras ir kodėl verta pasinaudoti hialurono injekcijų teikiamomis galimybėmis.

Lengvumas ir patogumas

Daug kas galėtų pagalvoti, kad procedūros su hialurono rūgštimi yra ilgos ir varginančios, tačiau tai netiesa. Šiuolaikinė estetinė medicina yra smarkiai pažengusi, todėl ši procedūra nėra skausminga ir trunka labai trumpai. Viskas, ką Jums tereikia padaryti procedūros metu, tai atsipalaiduoti ir mėgautis patyrusių kosmetologų darbu.

Kiek laiko trunka procedūros efektas?

Tikslus efekto laikas priklauso nuo konkretaus atvejo. Tai lemia daug veiksnių: žmogaus odos amžius, odos sveikatos būklė, genetika ir t.t. Ne mažiau svarbi ir preparatų, su kuriais atliekama procedūra, kokybė, taip pat procedūrą atliekančio kosmetologo patyrimas. Dažniausiai hialurono injekcijų poveikis išsilaiko nuo kelių mėnesių iki vienerių metų ar net truputį ilgiau. Procedūros atliekamos veido, kaklo, dekoltė, rankų srityse.

Greitos ir efektyvios hialurono injekcijos procedūros naudojant kokybiškus, patikimų gamintojų paruoštus preparatus! Pasinaudokite profesionalių kosmetologų teikiamomis paslaugomis – džiaukitės lygia, sveika, elastinga ir gražia oda be raukšlių.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close