HISK nuotr.

HISK praėję metai nebuvo pelningi

Vienos didžiausių Lietuvos kelių ir tiltų statybos ir remonto rangos darbų bendrovės HISK (Holistinės infrastruktūros statybų kompanijos) pajamos 2021 m. sudarė 40,6 mln. eurų, kurios, lyginant su 2020 m., sumažėjo 29 proc. Bendrovė patyrė 3,3 mln. eurų grynojo nuostolio.

Anot HISK generalinio direktoriaus Rolando Zabilevičiaus, 2021 m. ekonomine prasme buvo pakankamai sudėtingi kelių sektoriuje dirbančioms įmonėms tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje.

„Pernai iš viso atlikome statybos montavimo darbų už 35,2 mln. eurų, bendrųjų nuostolių susidarė 0,9 mln. eurų, o grynieji nuostoliai siekia 3,3 mln. Eur. Neigiamam bendrovės veiklos rezultatui didžiausią įtaką darė sumažėjusios veiklos apimtys ir brangusios žaliavos, taip pat ilgalaikio materialaus turto, finansinio turto ir atsargų pervertinimas tikrąja verte. Papildomų išlaidų pareikalavo ir visos kelių statybos įmonių grupės pradėta pertvarka, tačiau ji nuteikia pozityviai, kad būsime atsinaujinę, taikantys modernius darbo organizavimo metodus ir konkurencingi“, – teigia R. Zabilevičius.

Bendrovės generalinio direktoriaus teigimu, dividendų išmokėjimas šįmet neplanuojamas. HISK toliau didžiausią dėmesį skirs veiklos efektyvinimui, projektų valdymo skaitmenizavimui ir sklandžiam žaliavų bei tiekimo grandinių užtikrinimui. Taip pat planuojama daugiau dėmesio skirti darbuotojams ir gerinti jų darbo sąlygas bei motyvaciją.

HISK (buvusi „Panevėžio keliai“) veikia nuo 1965 m. Įmonė yra pagrindinė UAB „Ukmergės keliai“, UAB „Aukštaitijos traktas“, UAB „Keltecha“, SIA „Latgales Celdaris“, AB „Panevėžio statybos trestas“ (PST) akcininkė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: