LaisvalaikisNAUJAUSIOS ŽINIOSPramogos

Horoskopai: Astrologinė prognozė gruodžio 28-ajai, šeštadieniui

AVINAS

Nedramatizuokite, jei kažkas ims elgtis ne pagal jūsų numatytą planą. Galbūt netrukus paaiškės, kad būtent taip ir reikia. Apskritai daugiau dėmesio skirkite vieni kitiems. Tokiu būdu tapsite labiau vertinami, atsiras tarpusavio supratimas.

JAUTIS

Tikriausiai teks imtis sudėtingesnių užduočių, vykti į konferenciją, kelionę ar kt. Šiaip ar taip nenumatomas jaukus atsipalaidavimas. Jeigu iškiltų kliūčių, stenkitės būti optimistai, įžvelgti pozityvias puses.

DVYNIAI

Šiandien jūsų sąmonė bus atvira įvairioms idėjoms, teorijoms. Kažkaip savaime plėsis jūsų akiratis, gilės žinios. Virtualiu būdu ieškosite kontaktų su užsieniečiais ar gabiais tam tikros srities specialistais. Tikriausiai jums pavyks.

VĖŽYS

Gali būti, kad suksite galvą dėl trokštamo kredito, paskolos, nuosavybę įteisinančio dokumento ar pan. Nemaža tikimybė, kad finansiškai ar kitaip padės partneris, suinteresuotas asmuo. Kita vertus, nieko negauname už dyką.

LIŪTAS

Kūrybinga, produktyvi diena. Galite tikėtis neblogų pasiūlymų, kurie turėtų atnešti ir daugiau meilės, ir didesnį stabilumo pojūtį. Tačiau viskas priklausys nuo jūsų mokėjimo bendrauti, partneriauti ir suvaldyti savo negatyvias emocijas.

MERGELĖ

Gana svarbūs bus reikalai, susiję su technikos, ūkio, augintinių, sveikatos aktualijomis. Neatidėliokite problemų sprendimo, susitvarkykite savo aplinką, gerinkite įvaizdį.

SVARSTYKLĖS

Daugės pasitikėjimo savimi, energijos. Tai padės efektyviai tvarkyti reikalus. Gerų rezultatų galite tikėtis srityse, susijusiose su pramogų verslu, kūryba, vaikais. Meilės viltys gali imti pildytis.

SKORPIONAS

Šiandien derėtų pasitvarkyti buityje, daugiau dėmesio skirti šeimai, grožio ir sveikatos profilaktikai. Viešumas, pasisakymai iš tribūnos nepatartini, nes galite likti nesuprasti.

ŠAULYS

Savo veiklumu, komunikabilumu šiandien darysite gerą įspūdį aplinkiniams. Neatidėliokite to, kas gali padaryti jus laimingesnius. Džiaugsmo teiks bendravimas, viešnagės.

OŽIARAGIS

Šiandien palanku nusipirkti planuotą ilgalaikio naudojimo daiktą, jei dar nespėjote ar neišsirinkote. Tikriausiai jums ir be ypatingo reikalo patiks pasibastyti po prekybos centrus, paganyti akis į prekes.

VANDENIS

Šiandien neblogai seksis įgyvendinti senus sumanymus, ypač jei sulauksite pagalbos iš aplinkinių. Galbūt leisitės į kelionę arba priimsite svečius. Išties būtų smagu praleisti laiką širdžiai artimų žmonių ratelyje.

ŽUVYS

Šiandien nestokosite romantiško polėkio, dvasinės poezijos širdyje. Pasižymėsite jautrumu ir intuicija. Kita vertus, galima prasta savijauta ir tokiu atveju domėsitės ne meile, poezija ar filosofija, o vaistais, medicina.

Geros dienos!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close