Horoskopai: Astrologinė prognozė liepos 12-ajai, penktadieniui

AVINAS. Galvosite apie nepasisekusią partnerystę ir šie prisiminimai kels išgyvenimų. Kaip bebūtų, pasistenkite nerodyti neigiamų emocijų aplinkiniams, nesivadovaukite pavydu, išankstiniais stereotipais. Tai ypač svarbu, jei kuriate naują ryšį.

JAUTIS. Regis, darbe išgirsite įvairių replikų, tarp jų – ir naudingų pasiūlymų ar komplimentų. Galite nerimauti dėl darbų kokybės arba savo, artimojo ar augintinio sveikatos. Jeigu atostogaujate, atsipalaiduoti neleis ūkiniai rūpesčiai.

DVYNIAI. Nieko gero, jeigu jūs ar kas nors iš namiškių aktyviai kilnos taurelę ir nesisaugos apsinuodijimo, infekcijų, erkių, nes pasekmės neaplenks. Jeigu išvykstate į kelionę, pakankamas išsimiegojimas prieš ją ir blaivumas itin svarbūs.

VĖŽYS. Prisiminimų diena. Nestokojate meilės, noro rūpintis artimais žmonėmis, tačiau kai kurie santykiai gali būti tokie pažeisti, kad nežinia, kaip juos atkurti. Jausite, kad pinigai, dovanos tam tikro nusistatymo nepakeis, kad ir kokie būtumėte geranoriški.

LIŪTAS. Regis, pakaks ir trumpos replikos, kad kažkas pasikeistų jūsų gyvenime, santykiuose ar veikloje. Koreguokite bendravimo stilių, jei jaučiate, kad tai pagerins tarpusavio supratimą.

MERGELĖ. Veikiami aplinkybių, galite pakeisti savo planus, susijusius su darbu, verslu, santaupų panaudojimu, nekilnojamuoju turtu ar kt. Neskubinkite įvykių, stebėkite situaciją.

SVARSTYKLĖS. Galite susidurti su vidiniais ar išoriniais tamsiais gaivalais. Staiga gali tapti sunku atskirti blogį ir gėrį. Į problemas lengvai įsivelsite, jei nesusigaudydami sumanysite palaikyti kurią nors pusę.

SKORPIONAS. Regis, šiandien duosite valią vaizduotei ir ji gali jus nunešti į tirštus slėpiningus ūkus. Jeigu dar neišsipildė kažkokie jūsų lūkesčiai, nebūtina dramatizuoti. Viskas greitai keičiasi.

ŠAULYS. Šiandien darysite įtaką kitiems, gebėsite sudominti kitus žmones savo idėjomis. Jeigu kažką organizuojate, atsižvelkite į kritiką, patarimus, perspėjimus. Tai gali jus apsaugoti nuo tam tikrų klaidų.

OŽIARAGIS. Gana darbinga diena. Jeigu matysite, kad ne veltui stengiatės, gebėsite daug nuveikti. Visgi atlygio gali tekti reikalauti ne vien gražiuoju. Gali būti veiksminga priminti susitarimą ir kiek paspausti.

VANDENIS. Šiandien gali kilti sunkumų, norint savo požiūrį perteikti kitiems. Regis, būsite nelinkę nusileisti. Kažkam labai nepatiksite, o kažkas gali stipriai jumis susižavėti.

ŽUVYS. Šiandien pasikliaukite tik patikimais, gerai pažįstamais asmenimis, nes bus sunku atskirti veidmainystę nuo nuoširdumo. Galima įkliūti į sukčių pinkles. Tačiau nieko nepralošite, jeigu su meile rūpinsitės namais bei artimaisiais, vaikais.

Geros dienos!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: