LaisvalaikisNAUJAUSIOS ŽINIOSPramogos

Horoskopai: astrologinė prognozė spalio 14-ajai, pirmadieniui

AVINAS
Jums atrodys, kad turite kuo didžiuotis, kad pranokstate aplinkinius ir tai suteikia jums teisę kitiems vadovauti, nurodinėti. Jūsų valdingumas arba įžūlumas ne vieną suglumins.

JAUTIS
Regis, šiandien jums nesinorės imtis jokios iniciatyvos, atsakomybės, įsipareigojimų. Tikriausiai jaučiate nuovargį arba stokojate motyvacijos. Gali būti, kad vyksite tyrimams į sveikatos įstaigą.

DVYNIAI
Dėl pažįstamo žmogaus įtakos ar atviro spaudimo galite pasielgti neteisingai arba tiesiog skubotai. Kita vertus, nusimato įdomūs ir naudingi susitikimai su protingais veikėjais.

VĖŽYS
Įtampos šiandien išvengti beveik neįmanoma. Netvarkykite dokumentų, nesikreipkite į valdžią dėl leidimų ar oficialių raštų, jeigu nenorite, kad jums kaip reikiant patampytų nervus, perleistų per biurokratinę mėsmalę.

LIŪTAS
Įmanomi juridiniai rūpesčiai, problemos su teisėtvarka, kontroliuojančiais pareigūnais, užsieniečiais. Tačiau pasistengę atliksite visus reikiamus formalumus. Galimi techniniai nesklandumai kelionėse.

MERGELĖ
Šiandieną gali kilti pagundų investuoti, skolinti už palūkanas pinigus ir pan. Galimas rizikingas seksualinis nuotykis. Nesielkite lengvabūdiškai, nugalėkite pavojingas aistras, apsidrauskite nuo galimų neigiamų pasekmių.

SVARSTYKLĖS
Kai kurie šiandieniniai sprendimai beveik nepriklausys nuo jūsų, nors jus tiesiogiai palies. Jūsų nuotaiką labai veiks kitų žmonių požiūris į jus ir jų elgesys. Šeimos nario situacija arba poelgis gali sukelti rūpesčių.

SKORPIONAS
Šiandien stenkitės nepervargti, nespręskite sudėtingų problemų. Yra pavojus pakenkti sveikatai, patirti gamybinę traumą, padaryti apmaudžią klaidą. Jeigu nesate pripratę prie didelių fizinių krūvių, lengvai galite persitempti.

ŠAULYS
Jeigu būsite godūs ir naivūs, šiandien rizikuosite įsivelti į pavojingus reikalus, patikėti pažadais apie taip trokštamą praturtėjimą, išgarsėjimą. Tačiau kai kurios pastangos gali duoti neblogų rezultatų.

OŽIARAGIS
Išeidami į darbą pasirūpinkite, kad saugiai paliktumėte namus (ką reikia išjungę, užsukę ir pan.). Dieną daugiau dėmesio skirkite tvarkai darbe, o vakare – vaikams, mylimam žmogui.

VANDENIS
Savo energiją nukreipkite į darbą ir kūrybą, tačiau veikite nuosekliai, nes blaškymasis, mėginimas kažką įrodyti, nuo ko nors atkalbėti, neduos norimų rezultatų.

ŽUVYS
Yra tikimybė, kad pasiseks derybose, komercijoje, tačiau tam prireiks atkaklumo. Galbūt sudarysite sutartį, gausite kreditą ar susitarsite dėl nekilnojamojo turto pirkimo – pardavimo. Mintis plėsti veiklą, investuoti turi būti aptarta su šeima.

Geros dienos!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button