Laisvalaikis - Pramogos - 2020-09-15

Horoskopas rytojui: ko tikėtis iš naujos dienos?

Žmonėms visais laikais reikėjo kažkuo tikėti: jei nesiseka, ieškoma paguodos galvojant apie ateitį, o horoskopai padeda paprasčiau sužinoti, ko galima tikėtis iš artimiausio laikotarpio. Horoskopas rytojui padeda sužinoti, ar žvaigždės bus palankios naujų idėjų įgyvendinimui, leidžia paprasčiau planuoti įvairius darbus, ir t.t. Kiekvienas mūsų visuomet norėtų išvengti nesėkmių, todėl pravartu dar iš anksto sužinoti, ar astrologinė prognozė ragina būti atsargesniems ir susilaikyti nuo naujų sumanymų įgyvendinimo, ar vis dėlto reikėtų būti ryžtingesniems.

Horoskopais tikėta nuo seno

Senais laikais horoskopų sudarymas buvo aktualiausias ūkininkams ir žemdirbiams: prognozės buvo glaudžiai susijusios su gamtos stichijomis, todėl buvo galima kur kas paprasčiau planuoti įvairius ūkio darbus. Šiandien viskas yra gerokai pasikeitę. Ūkininkai labiau pasikliauja meteorologų prognozėmis, kurios padeda paprasčiau numatyti palankiausias derliaus nuėmimo dienas, taigi, viskas einasi gerokai sklandžiau. Vis dėlto, daugumai mūsų nepakanka žinoti, kokių orų galime tikėtis artimiausią dieną, todėl horoskopas rytojui padeda numatyti, kokių darbų vertėtų imtis.

Astrologija – vis labiau populiarėjantis mokslas

Nors mūsų šalyje astrologų yra ganėtinai nedaug, tačiau tai anaiptol nereiškia, kad astrologija nėra populiarus mokslas. Skeptikai astrologiją neretai vadina pseudomokslu, tačiau jus turbūt nustebins faktas, kad astrologijos ir šiomis dienomis yra mokomasi universitetuose. Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Indijoje suskaičiuojama maždaug 2 000 000 žmonių, kurie mokosi astrologijos, taigi, drąsiai galime teigti, kad ateityje profesionalių astrologų skaičius bus gerokai išaugęs.

Ar horoskopais vis dar yra tikima?

Tikrai taip! Horoskopų skiltis yra viena populiariausių: tenka pripažinti, kad net ir patys didžiausi skeptikai karts nuo karto pasitikrina savo astrologinę prognozę, ir, galime daryti prielaidą, kad bent kartais jomis vadovaujasi. JAV atlikta anoniminė apklausa parodė, kad horoskopais tiki 33 procentai gyventojų, taigi, skaičiai yra tikrai nemaži. Dėl nežinomų priežasčių horoskopai yra užsitarnavę gana neigiamą reputaciją, todėl galima manyti, kad ne visi žmonės paprasčiausiai pripažįsta skaitantys horoskopus ir jais besivadovaujantys.

Ar prognozės visuomet išsipildo?

Žinoma, iš astrologų nereikėtų reikalauti visiškai tikslios prognozės, nes priešingu atveju tai prilygtų magijai. Horoskopai yra sudaromi ne buriant iš karos tirščių ar sukiojant krištolinį rutulį, bet atsižvelgiant į žvaigždžių padėtį. Būtent tai leidžia numatyti tam tikrų įvykių polinkį, todėl kiekvienam zodiako ženklui galima sudaryti bendro pobūdžio prognozes. Vertėtų atminti, kad tai, kas rašoma horoskope, nebūtinai išsipildys – astrologai tiesiog numato tam tikrų įvykių tikimybę.

Tikėti horoskopais tikrai nėra žalinga: horoskopas rytojui gali padėti sužinoti, ko vertėtų pasisaugoti, ir kokie darbai eisis tarsi iš pypkės. Nors ir nereikėtų aklai pasikliauti astrologų pranašystėmis, tačiau būtent jos gana dažnose situacijose gali padėti išvengti didelių nelaimių ir padėti kur kas paprasčiau planuoti dienotvarkę.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: