„HUAWEI FreeBuds 4“ apžvalga: pagaliau aš girdžiu dainų žodžius

Rokas Andrijauskas

Šiandien mano rankose dar vienas unikalus Huawei kūrinys – „HUAWEI FreeBuds 4“ belaidės ausinės.

Išvaizda

Tamsios sidabrinės spalvos ausinės „tviska“ prabanga, o svoris sumažėjęs iki 4,1 gramo. Be to, ant dėklo nelieka jokių pirštų antspaudų. Kuo toliau, tuo vis labiau mažėja ir „kompaktiškėja“ ausinių dėkliukas. Dabar apskritas ir glotnus ausinių įkroviklis puikiai telpa delne. Jis tapo dar mažesnis ir lengvesnis, patogus laikyti kišenėje.

Valdymas

Ausinių valdymas labai paprastas, nes abejose ausinėse yra įmontuoti talpos jutikliai, skirti intuityviam jutikliniam valdymui. Švelniais pirštų prisilietimais galima paleisti arba sustabdyti muziką, skambinti, ar sumažinti triukšmą. Du kartus prilietus bet kurią vieną ausinių, muzika sustabdoma arba paleidžiama. Tokiu pat gestu atsiliepiama į telefono skambutį. O ilgiau palaikius galima įjungti arba išjungti triukšmo šalinimo funkciją, atmesti skambutį. Garsą padidinti arba sumažinti galima perbraukus koteliu aukštyn ar žemyn.

Beje, ištraukus ausinuką iš ausies, automatiškai sustabdoma muzika, o vėl jį įsidėjus – pradeda skambėti. Turiu pastebėti, tai labai praktiška ir patogu.

Garsas

„Negaliu patikėti, jaučiuosi lyg būdama akustiniame koncerte ir girdžiu kiekvieną instrumentą ir kiekvieną dainos žodį“, – tarė mano kolegė išbandžiusi šias naująsias ausines.

Būtent naujoji prisitaikymo prie ausies technologija ir leidžia dar giliau pasinerti į garsus.  Šios ergonomiškos formos ausinės idealiai prisitaiko prie ausies, todėl jas naudoti labai patogu. Lengvi ausinių kištukai patogūs įsidėti. Praktiškai pamiršti, kad kažkas yra tavo ausyse. Užmerkus akis gali pasijusti esąs koncerte.

Kodėl taip yra? O todėl, kad abiejuose ausinių kištukuose sumontuoti atskiri žemųjų dažnių stiprintuvai, užtikrinantys stipresnes diafragmos vibracijas ir generuojantys įspūdingus stipriuosius. Didelė 14,3 mm LCP garsiakalbio membrana sumontuota abiejuose ausinių kištukuose, todėl „HUAWEI FreeBuds 4“ leidžia mėgautis išskirtine garso kokybe. Dažnių spektras siekia iki 40 kHz, tad visos melodijos ir sodrūs tembrai skamba tobulai.

Technologijos

Patogu tai, kad šias ausines vienu metu galima susieti net su dviem įrenginiais. Valdyti garsą galima atsisiuntus programėlę „Huawei AI Life App“, kurios  funkcija „Audio Connection Center“ leidžia viename ekrane valdyti visus įrenginius, susietus su „HUAWEI FreeBuds 4“ ausinėmis. Naudojant programėlę garso įrašus leidžia perkelti į kitus įrenginius ir valdyti savo muziką galima tiesiog kelyje.

Naudojant „HarmonyOS“ kelių įrenginių sąveikos funkciją, savo vaizdo įrašus iš telefono galima perkelti į „Huawei Vision“, nešiojamąjį ar planšetinį kompiuterį, o garso įrašus perkelti į ausines „HUAWEI FreeBuds 4“. Todėl vakarais galima ramiai žiūrėti filmus televizoriaus ekrane ir netrukdyti namiškiams miegoti.

Žaidimai

Dar vienas puikus patobulinimas – sinchronizuoti žaidimo garsai. Pritaikius visiškai naują žaidimų garso kodavimo technologiją, „HUAWEI FreeBuds 4“ suteikia galimybę delsą sumažinti vos iki 90 ms naudojant „HarmonyOS“ telefonus ir 150 ms naudojant EMUI telefonus. Todėl telefone žaidžiant žaidimus garsas tobulai sutampa su veiksmu telefono ekrane.

Baterija

Klausytis muzikos su „HUAWEI FreeBuds 4“ ausinėmis naudojant visiškai įkrautą ausinių įkroviklį galima net 22 val. Klausytis muzikos tik su visiškai įkrautomis ausinėmis galima apie 4 val. Pakrovus ausines tik 15 minučių įkrovimo užtenka 2,5 valandos muzikos. Tai iš tikrųjų įspūdingi rodikliai užtikrinantys, kad ausines net ir kritiniu atveju galėsi greit pakrauti ir sėkmingai naudotis.

Reziumė

Išbandžius naująsias „FreeBuds 4“ galiu drąsiai teigti, kad jos išsiskiria stilingu dizainu, geresniu garsu, puikia triukšmo slopinimo funkcija, lengvu, paprastu, išmaniu valdymu ir puikiai dera su kitais įrenginiais.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: