„HUAWEI FreeBuds 4i“ – mano kasdienis palydovas

„Wow“ – pasakė kolega, kada jam daviau paklausyti muzikos per naujas HUAWEI „FreeBuds 4i“ belaides ausines. Ir jis buvo teisus.

Man jau atrodė, kad “FreeBuds Pro“, kurias dabar naudoju, yra viršūnė belaidžių ausinių rinkoje, tačiau naujosios ausinės turi dar keletą labai svarbių pranašumų. Bet apie tai iš eilės.

Pažiūrėkime išvaizdą. Kaip visada HUAWEI pasižymi stilingomis savo produktų pakuotėmis. Nesvarbu ar tai būtų telefonas, kompiuteris, laikrodis ar ausinės,  baltos spalvos aiškių kampų dėžutė atrodo stilingai.

Labai kompaktiškas, originalus, švelnus prisilietimui ovalios formos ausinių įkroviklis, kuris beje labai švelniai „gula“ prie rankos ir daug geriau telpa į kišenę ir neužima daug vietos. Jis beje gana ženkliai mažesnis nei man buvusių ausinių. Komplekte taip pat yra USB-C kabelis ir du komplektai skirtingų dydžių silikoninių ausinių antgalių.

Pačios „HUAWEI FreeBuds 4i“ ausinės stabiliai ir patogiai įsistato ausyse. Turiu pastebėti, kad šis patobulinimas vienas iš kertinių naujo produkto pliusų. Pačios ausinės pasikeitė nedaug – tik jų kotelis tapo ilgesnis bei plokštesnis. Lyginant su “FreeBuds Pro“, man jos pasirodė identiškos, bet kažkodėl naujosios ausinės ausyse laikėsi žymiai stabiliau. Gal tai priklauso nuo skirtingų dydžių silikoninių ausinių antgalių?

Beje, šios ausinės, nežiūrint į tai, kad kotelis yra šiek tiek ilgesnis, lengvos ir ilgai klausantis muzikos ausys nejaučia jokio svorio ar diskomforto. Ausinės svoris – tik 5.5 gramai.

Dar verta pastebėti, kad šios ausinės yra atsparios vandeniui, tada galite drąsiai vaikščioti lyjant lietui ar sportuoti, nebijant, kad prakaitas joms pakenks.

Nustebino tai, kad buvo labai paprasta prijungti ausines prie savojo „Huawei P40 Pro“ telefono. Įjungiau telefone „Bluetooth” jungtį ir vos atidarius ausinių dangtelį gavau pasiūlymą suporuoti ausines su savo telefonu. Per savaitę laiko neteko pajusti jokių ausinių ryšio su telefonu ir garso trūkinėjimo problemų.

Beje, jos suderinamos tiek su Android, tiek su iOS įrenginiais.

„HUAWEI FreeBuds 4i“ jutikliai ženkliai mažina aplinkos triukšmą ir vėjo ūžimą. Tačiau suskambus skambučiui ir atsiliepus, jos puikiai atpažįsta mano balsą ir pašnekovai teigė mane girdintys puikiai.

Šiek tiek sunkiau buvo įprasti su ausinių valdymu. Bet tam pakako trijų parų. Valdymas labai paprastas, nes abejose ausinėse yra įmontuoti talpos jutikliai, skirti intuityviam jutikliniam valdymui. Leisti muziką ar skambinti, ar sumažinti triukšmą galiu keliais paprastais gestais. Du kartus prilietus bet kurią vieną ausinę muzika sustabdoma arba paleidžiama. Tokiu pat gestu atsiliepiu ir į skambutį. O ilgiau palaikius galima įjungti triukšmo slopinimo, „Awareness” režimus arba juos išjungti.

Taigi, patiko tai, kad norint pasikalbėti su kolega darbe, nereikia nusiimti ausinių – tiesiog paspaudžiu ir palaikau ausinę taip perjungdamas į sąmoningumo režimą.

Jau ant pačios ausinių pakuotės parašyta, kad ausinės turi aktyvaus triukšmo slopinimo sistemą, užtikrina krištolinio skaidrumo garsą, panaikina skambučio triukšmą ir pilnai pakrovus gali veikti iki 10 valandų, o pakrovus 10 minučių – veiks iki 4 valandų. Tai labai patogi funkcija, jei kur nors tenka skubėti ir nėra laiko pilnai pakrauti ausinių. Pats dėklas įkraunamas populiariąja USB-C jungtimi.

Ir ištikrųjų – „HUAWEI FreeBuds 4i“ yra nepaprastai ištvermingos. Pilno jų įkrovimo pakanka visai darbo dienai.

Nesumeluota ir dėl krištolinio skaidrumo garso: 10 mm dinaminė ritės tvarkyklė ir jautri polimero kompozicinė diafragma sukuria turtingą instrumentinę harmoniją, aiškų vokalą, stiprius žemuosius dažnius ir puikiai subalansuotą garsą. Ne kartą klausantis muzikos netyčia pasijutau esantis koncertų salėje.

Stebina ir šio produkto kaina. Vienoje iš internetinių parduotuvių jos dabar kainuoja tik 67,99 Eur. 

Jei jums įdomi mano nuomonė, ji vienareikšmiška – rekomenduoju, nepasigailėsite. Tai tikrai puikios belaidės ausinės, pasižyminčios stilingu dizainu, išskirtiniu garsu ir įspūdingai ilgai veikiančia baterija. „Jamam“.

Rokas Andrijauskas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: