“Huawei FreeBuds Pro”- paprastumas ir funkcionalumas

Aira Leliukaitė

2020 metų, rugsėjo 20-tąją ,,Huawei” pasauliui pristatė net 6 naujus įrenginius. Vienas iš jų- “FreeBuds pro“.

Šiais laikais muzika – neatsiejama gyvenimo dalis. Tačiau, tinkamai įrašyta daina, dar neužtikrina klausymo kokybės.

Susipynę laidai, nepatogu ausiai? Situacija kiekvienam pažįstama. Tam technologijų ekspertai sukūrė bevieles ausines, kurios ne tik žavi savo dailiu bei estetišku dizainu, bet taip pat ir garso kokybe, patogumu bei praktiškumu, tiek laisvalaikio, tiek darbo metu.

Pasirodo „Huawei FreeBuds Pro“ yra pirmosios HUAWEI kompanijos belaidės ausinės, palaikančios dinaminį garso ribojimą.

,,Huawei” technologijų ekspertai taip pat, pasidarbavo ir kiekvieno vartotojo klausos sveikata. Ausinės nustato triukšmo tipą pagal aplinką, kurioje yra vartotojas. Taip atitinkamai parenkami garsą slopinantys filtrai, labiausiai tinkantys konkrečiai situacijai: bendras (angl. general), jaukus (angl. cosy) ir absoliutus (angl. ultimate). Ausinės taip pat turi naują valdymo judesiu funkciją, kuri leidžia jas lengvai valdyti braukiant ar grybštelint jų korpusą.

Dėžutėje rasite net 3-jų skirtingų dydžių ausinukų gumytes, pakrovėją, aiškią instrukcija bei ausinukų dėkliuką. „Huawei FreeBuds 3“ išsiskiria ne tik išskirtiniu garsu, bet ir subtiliu dizainu. Beje, jos tvirtai laikosi ausyse ir neiškrenta net sportuojant.

Belaidės ausinės su integruotu „Kirin A1“ lustu ne tik užtikrina stabilų ir greitą ryšį su išmaniuoju telefonu, aukštą garso kokybę, bet ir panaikina aplinkos triukšmą.

Ausinukių naudojimo paprastumas žavi kiekvieną. Nereikia jaudintis ar neišsikraus dienos eigoje, ar ypač svarbaus darbo pokalbio metu.

Bevieliai ausinukai pritaikyti kiekvienam. ,,FreeBuds pro” palaiko prisijungimą tiek prie ,,Android”, ,,iOS”, tiek prie ,,Windows” operacinių sistemų.

Prieinama kaina, elegantiškas bei naujoviškas dizainas, praktiškumas ir garso kokybė – kiekvieno noras ir siekis! Tą mums suteikia ,,Huawei FreeBuds Pro”.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: