Huawei MateBook D16 –nešiojamas kompiuteris mokslui, darbui ir pramogoms

Rokas Andrijauskas

Huawei Matebook nešiojamų kompiuterių seriją papildė naujas puikus įrenginys – „Huawei MateBook D16“. Tai lengvas metaliniu korpusu ir kompaktiško dizaino 16 colių nešiojamas kompiuteris su „HUAWEI FullView“ ekranu, kuriame įmontuota akių apsauga. Kompiuteris su 12-os kartos Intel® Core™ i5 didelio našumo procesoriumi. Be to jis puikiai pritaikytas išmanioms konferencijoms, nes jame įmontuota 1080P DI kamera bei DI garsas. O nauja „Metaline“ antena net 50 proc. paspartins atsisiuntimo greitį esant silpnam interneto signalui. Bet, apie viską nuo pradžių.

Pagrindiniai atnaujinimai

Pirmasis Huawei 16:10 „FullView“ ekranas. 16:10 santykis atitinka daugybę žiūrėjimo ir darbo poreikių. 100 proc. sRGB plati spalvų gama užtikrina ekrano ryškumą.

Pirmasis Huawei 12th Gen Intel® Core™ H-serijos procesorius. Jis pasižymi visiškai nauja architektūra, skirta lanksčiam perjungimui tarp didelių ir mažų branduolių. Dideli branduoliai apdoroja intensyvias užduotis, o maži energiją taupantys branduoliai atlieka kasdienes užduotis.

Kompiuteryje įmontuota pirmoji Huawei 1080P DI kamera, kurios pagalba galima rengti išmanias virtualias konferencijas.

Ir dar viena naujovė, kad šiame kompiuteryje klaviatūra su skaičiais, kuri pasižymi tikslia įvestimi ir efektyvumu.

Ryškus ekranas ir elegantiškas korpusas

Naujojo „Huawei MateBook D16“ ekrano dydis – 16.1” su akių komforto „Fullview“ ekranu. 16:10 santykis atitinka daugybę žiūrėjimo ir darbo poreikių. Aukštas 90 proc. ekrano ir korpuso santykis susidaro dėl itin siaurų rėmelių, o dvigubas akių apsaugos sertifikatas, leidžia ilgiau žiūrėti į ekraną nevarginant akių, nes 100 proc. sRGB plati spalvų gama itin tiksliai atvaizduoja spalvas. Didelis ekrano ryškumas pagerina matomumą esant tiesioginiams saulės spinduliams.

Dėl aliuminio lydinio metalinio korpuso „MateBook D16“ yra labai lengvas ir patogus nešioti, nes sveria mažiau nei dauguma kitų 16 colių nešiojamųjų kompiuterių. Jo svoris tik 1,7 kg, kai kitų gamintojų panašios serijos kompiuteriai sveria nuo 2 kg.

Universalus kroviklis

Naujojo nešiojamo kompiuterio „HUAWEI MateBook D16“ kompaktišku supergreitu krovikliu galite įkrauti ir kitus HUAWEI įrenginius, todėl į kelionę galite drąsiai vykti tik su vienu įkrovikliu ir taip sutaupysite vietos savo daiktadėžėje.

Skaičių klaviatūra

„HUAWEI MateBook D16“ yra pirmasis šios serijos kompiuteris turintis skaičių klaviatūrą ir 4 sparčiuosius klavišus, kurie paspartins jums darbą.

„Metaline“ antena

Dar vienas išskirtinumas – „Metaline Antenna. Ši „Huawei“ technologija pagerina signalo konvertavimo efektyvumą 56 proc. suteikdama tinklo stabilumą ir greitį esant silpnam signalui, pvz., perdavimui dideliais atstumais ir daugkartinio įsiskverbimo į sieną sąlygomis.

Su Huawei „Metaline Antenna“ technologija, „HUAWEI MateBook D16“ suteikia mažą delsą žaidimams internete ir užtikrina sklandžias vaizdo konferencijas.

1080P DI kamera

1080P DI kamera skirta aukštos kokybės vaizdo skambučiams. Naudojant 4 mikrofonus ir HUAWEI balso atspaudo atpažinimo ir dirbtinio intelekto algoritmo modelio technologiją, „MateBook D 16“ sufokusuoja ir sustiprina kalbėtojo balsą bei sumažina foninį triukšmą, todėl vaizdo susitikimams erdvė yra praktiškai be triukšmo.

Naujasis procesorius

Kompiuteryje įmontuotas naujas 12 kartos Intel® CoreTM i5-12450H procesorius su Intel® UHD grafika leis nevaržomai žiūrėti filmus ar žaisti aukštos kokybės vaizdo žaidimus.

Reziumė

Galime drąsiai teigti, kad naujasis nešiojamas kompiuteris „HUAWEI MateBook D16“ tiks ir moksleiviui, ir verslininkui, ir namų šeimininkei. Juo sklandžiai galėsite rengti vaizdo susitikimus, montuoti vaizdo failus, žiūrėti filmus, žaisti žaidimus ar naršyti internete.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: