„Huawei MateBook X Pro“ apžvalga: sprendimas tiems, kurie nori daugiau galimybių

Jei galvojate, kad nešiojamųjų kompiuterių rinka jau yra išsisėmusi bei technologijų gamintojai negali jūsų nustebinti – stipriai klystate. Tą puikiai įrodo į Lietuvą ką tik atkeliavęs naujasis nešiojamųjų kompiuterių flagmanas „Huawei MateBook X Pro“. Šis įrenginys išsiskiria ne tik savo funkcionalumu, bet ir dizainu. Gamintojas tikina, kad „MateBook X Pro“ sujungia klasiką su inovacijomis, verslą su laisvalaikio poreikiais, technologinę ateitį pristatydamas čia ir dabar. Metas žvilgtelėti, ar „Huawei“ iš tiesų pavyko tą padaryti.

Daugiau vaizdo – daugiau galimybių

Vos tik išpakavus „MateBook X Pro“ į akis iškart krenta įrenginio dizainas. Akivaizdu, kad jam dizaineriai skyrė itin didelį dėmesį, kruopščiai apgalvodami kiekvieną detalę. Gracingas metalinis nešiojamojo kompiuterio korpusas yra vos 14,6 mm storio bei atitinka modernaus industrinio dizaino tendencijas. Plona išvaizda kartu lemia, kad kompiuteris sveria tik 1,33 kg, todėl yra itin lengvas bei patogus nešiotis kartu su savimi. Pirkėjams Lietuvoje kompiuteris siūlomas išskirtinai tik pilkos „Space Grey“ spalvos. Toks sprendimas yra suprantamas – subtili spalva yra subalansuota tiek jam, tiek jai, kartu galinti atitikti kūrybingų bei į verslą susitelkusių žmonių skonius.

Visgi, kalbant apie „MateBook X Pro“ išvaizdą, pagrindinis dėmesys neabejotinai krenta į jo ekraną. Ir jis išties unikalus. „MateBook X Pro“ pristatomas su 13,9 colio skersmens 3K „FullView“ ekranu, kurio santykis su korpusu siekia net 91 proc. Toks gamintojo sprendimas užtikrina išskirtinio vaizdo ir ryškių detalių stebėjimo galimybes. Daugiau vaizdo – daugiau galimybių: tokia filosofija galima vadovautis naudojantis naujuoju kompiuteriu. Pačiam ekranui priekaištų atrasti sunku: atkuriamos spalvos bei detalumas yra aukščiausios kokybės bei sukuria itin tikroviško vaizdo pojūtį, tarsi žiūrėtum į gyvą vaizdą pro langą. Todėl tiek žiūrėti filmus, tiek žaisti žaidimus ar tiesiog dirbti su „MateBook X Pro“ yra vienas malonumas.

Patikimas partneris

Naujasis „Huawei“ nešiojamasis kompiuteris aprūpintas ne tik išskirtiniu dizainu, bet ir pažangiomis technologijomis įrenginio viduje. „MateBook X Pro“ integruotas 10-os kartos „Intel Core i7 “ procesorius bei atskira „NVIDIA GeForce MX250“ vaizdo plokštė. Kartu su 16 GB darbinės bei 1 TB sparčiosios SSD atminties šis kompiuteris tampa puikiu pagalbininku bet kokiose situacijose.

Naudojantis kompiuteriu net ir esant didelėms darbinėms apkrovoms jis nė akimirkai nesukelia abejonės dėl savo našumo bei patikimumo. Tai yra puikus ženklas tiems, kurie tikisi sklandaus veikimo tiek dirbant, tiek pramogaujant. Dar svarbiau, kad įmontuota galinga baterija kompaktiškame korpuse leidžia vienu įkrovimu internete naršyti 11 val., daugiau nei pusę paros žiūrėti vaizdo įrašus ir 15 val. dirbti. Todėl būsite išlaisvinti nuo įkroviklių ir galėsite susitelkti į naudojimo procesą, o ne baterijos tausojimą. Kitas įrenginio patogumas – ypač lengvas 65 W kišeninis įkroviklis. Jis tinka visiems „Huawei“ įrenginiams, turintiems USB-C jungtį. Todėl juo galėsite įkrauti tiek savo kompiuterį, tiek išmanųjį telefoną ar planšetę.

Viskas vardan patogumo

Visgi didžiausią įspūdį, kalbant apie „Huawei MateBook X Pro“ funkcionalumą, palieka jo sąsajumas su kitais „Huawei“ įrenginiais. Pakanka vos vieno prisilietimo, kad šis kompiuteris susijungtų su jūsų išmaniuoju telefonu ir taptų bendru galingu įrenginiu. Dar svarbiau, kad šiai funkcijai nereikalingas interneto ryšys.

Visa tai užtikrina itin pažangi bei unikali „Huawei Share“ technologija. Su ja jūsų telefono ekranas gali būti matomas kompiuteryje, o visi duomenys lengvai perkeliami iš vieno prietaiso į kitą juos tiesiog nutempiant. Todėl, pavyzdžiui, „MateBook X Pro“ ekrane galima redaguoti failus, o žinutes draugams ir kolegoms siųsti iš mobiliojo telefono su ta pačia kompiuterio klaviatūra bei pele. Įvaldyti šią funkciją išties paprasta ir netrukus tai atveria dar daugiau sklandesnio, patogesnio ir paprastesnio darbo galimybių. „Huawei Share“ funkcionalumą papildo ir tai, kad „MateBook X Pro“ ekranas yra jautrus lietimui. Todėl visos funkcijos gali būti atliktos greičiau, nei įprasta.

Tai, ko reikia Naudojantis šiuo nešiojamuoju kompiuteriu nesunku įsitikinti, jog jis yra sutvertas ir darbui, ir laisvalaikiui. Tai yra pavyzdys, kuriame kruopščiai apgalvota kiekviena detalė. Visa tai tinka apibūdinti tiek kompiuterio išvaizdai, tiek funkcionalumui. Todėl galima drąsiai teigti, kad gamintojui pavyko sukurti sprendimą kiekvieno poreikiams.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: