Gamintojo nuotr.

„Huawei Nova 10 Pro“: dar vienas žingsnis link tobulumo

Agnė Vilytė

Pažiūrėjus į naujojo Huawei nova 10 Pro techninius parametrus iš karto į akis krenta 60 MP priekinė kamera. Nuo šiol asmenukių mėgėjai galės džiaugtis nepakartojama nuotraukų ir vaizdo įrašų kokybe.

Taip pat šis naujas kūrinys turi labai galingą 100W „HUAWEI SuperCharge Turbo“ įkrovimo galimybę ir gali fotografuoti 50MP „Ultra Vision“ režimu. Taip pat jis pasižymi itin plonu dizainu, siaurais rėmeliais, EMUI išmaniąja vartotojo sąsaja ir 120Hz originalių spalvų lenktu ekranu.

Išvaizda

Kaip ir minėjau naujasis Huawei nova 10 Pro, dėka siaurų rėmelių pasižymi itin plonu dizainu. Dėl naujos COP  kapsuliavimo technologijos, apatinis telefono rėmelis yra tik 2.56mm, o t.y. net 17% plonesnis nei ankstesnės kartos, todėl galima matyti dar platesnį vaizdą. O su 3D lenktu ekranu labai patogu laikyti telefoną rankoje.

Telefono nugarėlė irgi pasižymi estetiniu dizainu. Fotokamerų dizainas primena žvaigždžių orbitos žiedą. Paveldėjusi ankstesnės kartos HUAWEI nova 9 dizaino koncepciją, nanoskalės dvigubos spalvos dengimo technologija naujoviškai panaudota siekiant sustiprinti žiedo dizainą ir sukurti harmonijos bei simetrijos pojūtį. Stereoskopinė skaidraus kristalo tekstūra, metalinė medžiaga ir net fotoaparato parametrai taip pat paverčiami išskirtiniu dizaino elementu. Žvaigždėtas blykstės stiklas sukuria blizgantį, prabangiai atrodantį paviršių. Kartu su išskirtine „nova“ piktograma HUAWEI nova 10 serija puikiai balansuoja tarp stiliaus ir elegancijos. Naujas telefono nugarėlės dizainas taip pat užtikrina ir atsparumą pirštų atspaudams.

Ekranas

HUAWEI nova 10 serija palaiko aukštą iki 120 Hz atnaujinimo dažnį, kuris atnaujina vaizdą 120 kartų per sekundę. Atlikdami kasdienes operacijas ar naršydami žiniatinklyje galėsite sklandžiai mėgautis vaizdo įrašais bei žaidimais. Be to, ekranas gali parodyti daugiau nei 1 milijardą unikalių ir natūralių spalvų, atkuriančių tikrą grožį.

Priekinė kamera

Telefono priekyje įmontuota 60MP itin plataus kampo „AutoFocus“ kamera, kuri gali filmuoti 4K raiška. Taip pat priekyje įmontuota ir 8MP portretinė stambaus plano kamera, kuri turi 2X optinį ir 5X skaitmeninį priartinimą. Dėka dvigubo automatinio fokusavimo priekinės HUAWEI nova 10 Pro kameros palaiko 0,7X – 5X asmenukių priartinimą ir nuo šiol jos visos bus aiškios ir gražios.

Be to, ir filmavimo metu galima reguliuoti priartinimą. Nesvarbu, ar tai būtų jūsų makiažas stambiu planu, ar auskarai, ar gražus peizažas už jūsų, dėmesys bus perteiktas taip, kaip jums patinka, ir jūsų vaizdo įrašo kokybė bus žymiai aukštesnio lygio.

Dar viena fokusavimo naujovė – „Showcase Focus“. Anksčiau filmuojant vaizdo įrašą, objektyvas negalėjo sufokusuoti objekto, arba reikėdavo ilgai laukti, ir tai labai erzindavo. Dabar HUAWEI nova 10 Pro priekyje kameros esantis objektas sufokusuojamas ypač greitai. Jį patraukus, fokusas automatiškai grįžta į filmuotojo veidą. Tad nuo šiol kiekvienas objektas, kurį norėsite parodyti, jis iš karto bus fokuse.

Be to, priekine kamera taip pat galima filmuoti ir dvigubą vaizdą. Nuo šiol galėsite ne tik užfiksuoti makiažo detales, bet ir pamatyti bendrą efektą. Tad dabar vienu vaizdo įrašu galima įrašyti ir artimus, ir tolimus planus.

HUAWEI nova 10 serijos priekinė kamera palaiko 4K raiškos vaizdo įrašus, todėl dabar galėsite džiaugtis itin aukšta raiška. Filmuojantis nuostabioje aplinkoje, vaizdas išliks platus, aiškus ir be iškraipymų.

Galinė kamera

Galinę kamerą sudaro: 50MP „Ultra Vision“ fotografija, 8MP „Ultra-Wide“ makro kamera, 50MP RYYB „Ultra Vision“ kamera ir 2MP portretinė gylio kamera. Dėl RYYB spalvų filtrų rinkinio ir „XD fusion“ technologijos, galima lengvai užfiksuoti ryškesnius, šviesesnius ir grynesnius naktinius kadrus net esant silpnam apšvietimui. Patobulėjo ir portretiniai vaizdo įrašai. Naudojant pažangius portretų atpažinimo ir segmentavimo algoritmus, dabar fono suliejimas yra natūralesnis.

Baterija

HUAWEI nova 10 Pro palaiko 100W „HUAWEI SuperCharge Turbo“. Jei akumuliatoriaus įkrovos lygis žemas, prieš išeinant galite įjungti „HUAWEI Supercharger Turbo“ režimą, kad telefonas būtų įkrautas nuo 0% iki 100% per 20 minučių arba nuo 20% iki 80% per 10 minučių. Galite lengvai įkrauti telefoną pusryčiaudami ar per kavos pertraukėlę. Ir tai labai paprasta padaryti: prijungę 100 W įkroviklį prie telefono ekrane pamatysite „HUAWEI SuperCharge“ piktogramą. Ją palieskite, palaikykite ekrano centre 0,5 s ir turbo krovimas bus įjungtas.

EMUI išmani vartotojo sąsaja

Na ir kaip visada Huawei renginiai pasižymi išmaniąja vartotojo sąsaja. Mėgstamas programas galite talpinti viename aplanke ir atidarysite jas tiesiog spustelėdami piktogramą. O net nenaudojant jokio laido galima iškart pasiekti savo telefono dokumentus ar nuotraukas iš nešiojamojo kompiuterio.

Kaip į telefoną atsisiųsti programėles?

Daugelis dar nežino, kaip į Huawei telefonus atsisiųsti programėles. Pasirodo, tai labai paprasta. Ieškote programėlės paieškos juostoje, pasirenkate norimą programėlę ir spustelite ĮDIEGTI arba GAUTI skiltyje „Petal Search rezultatai“. Puslapis bus nukreiptas į trečiosios šalies svetainę. Spustelite „Atsisiųsti APK“ ir pradedate atsisiuntimą. Toliau galite peržiūrėti atsisiuntimo eigą. Diegimo metu bus rodomi 2 iššokantys langai, spustelėkite „Leisti“ ir „Įdiegti“, kad įdiegtumėte programėlę.

Gspace – galimybė naudoti google programėles

Nuo šiol Gspace programėlės pagalba atsirado galimybė Huawei telefonuose naudoti Google programėles. Gspace yra trečiųjų šalių sukurta programėlė, kuri padeda pasiekti Google paslaugas ir programėles. Gspace turi milijoną programelių, tarp jų Youtube, Google Map, Uber. Gspace programėlę lengvai rasite AppGallery. Gspace aplikacija įdiegta Huawei telefonuose leidžia naudotis visomis Google paslaugomis. Išbandykite.

Išvada

Posakis „tobulėjimui ribų nėra“ labai tinka Huawei telefonams. Kiekvienas iš jų vis labiau ir labiau atitinka kiekvieno iš mūsų poreikius. Tai leidžia daryti išvadą, kad Huawei gamintojai ieško atgalinio ryšio su klientu ir sprendžia tas problemas, su kuriomis vartotojai susiduria kiekvieną dieną, telefonų pagalba kurdami asmenukes, fotonuotraukas ar vaizdo medžiagą savo socialiniams tinklams. O kiekvienas naujas Huawei telefonas – tai žingsnis link tobulumo. Ar kas nors su tuo nesutinka?

Gamintojo nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: