„Huawei nova 9SE“ (Huawei nuotr.)

„Huawei nova 9SE“: fotografavimo ir filmavimo įrankis profesionalams bei mėgėjams

Lietuvą pasiekė dar viena Huawei gamintojų naujovė – telefonas Nova 9 SE. Džiaugiamės galėdami vieni iš pirmųjų pateikti jums šio naujojo gaminio apžvalgą.

Kaip teigia gamintojai, ši Nova – naujoviška, prašmatni ir autentiška. Šis telefonas pasižymi nauju išskirtiniu dizaino stiliumi. Telefonas pasirodys trijų spalvų: Juodos (MIDNIGHT BLACK), Mėlyno kristalo (CRYSTAL BLUE) ir Balto perlo (PEARL WHITE).

„Huawei nova 9SE“ (Huawei nuotr.)

Telefono dizainas

Telefonas turi švytinčią 3D stiklinę nugarėlę, pagamintą iš dvigubos plėvelės su dviguba nano tekstūra. 1,05 mm itin siauri rėmeliai išryškina didžiulį 6,78 colio „HUAWEI FullView“ ekraną, kuris ant plono korpuso atrodo tarsi sklandantis ore!

Telefono kamera

Telefonas turi naują fotografavimo sistemą. Telefono kamera sudaryta iš 4 vaizdo kamerų: pagrindinės 108 MP kameros, ypač plačios 8 MP kameros, 2 MP gylio ir 2 MP makro kamerų. Todėl šio telefono kamera galima fiksuoti neįtikėtinas smulkias detales ir žinoma vaizdingus kadrus.

Šiuo telefonu galima fotografuoti ir portretus, nes kamera užfiksuos nuostabų grožį ir galėsite matyti visas smulkias detales. Taip pat jame yra DI „SNAPSHOT“ fotografavimo galimybė – užfiksuoti greitai judančius daiktus: automobilius, paukščius ir t.t. Taip pat maloniai būsite nustebinti fotografuodami bet kokiame apšvietime, net ir naktį. Naktinio fotografavimo rėžimas tikrai nustebins – kadrai bus neįtikėtini.

Pagrindinėje kameroje naudojama novatoriška pikselių 9 viename technologija, siekiant padidinti pikselių dydį iki 2,1 µm. 1/1,52 colio jutiklis sugeria daugiau šviesos, todėl pasiekiamas didelis dinaminis diapazonas ir mažas triukšmas. Dėl galingo kelių kadrų suliejimo algoritmo, galinė keturkampė kamera fiksuoja ryškias nuotraukas bet kuriuo metu, nesvarbu, ar fotografuojate dieną, ar naktį!

Jei mėgstate fotografuoti gamtą ar augalus, tai ši kamera tikrai patiks, nes kamera geba fiksuoti objektus iš labai arti. Galėsite fiksuoti kadrus net 4 cm atstumu.

Perjungiant iš vertikalios į horizontalią asmenukę, priekinė kamera automatiškai persijungs į itin plataus kampo režimą, be iškraipymų į kadrą sutalpindama visus ir viską, ko reikia. Taip, kad dėl asmenukių jūs galite būti ramūs – jos visada pavyks. Be to asmenukes, viso kūno portretą arba panoraminį peizažą galite fiksuoti fotografuodami nuotoliniu būdu, naudojant išmanųjį laikrodį! Taip, kad galimybės – beribės.

Kaip ir minėjau be galimybės fotografuoti makro ar itin plataus kampo kadrą, telefonu galima išgauti nuostabų „Bokeh“ portretą net ir esant prastam apšvietimui. Tad sėkmės ieškojimuose.

Naujiena – „SUPER VLOG“ – kūrybinė VLOG patirtis

Telefonas pasižymi nepertraukiama priekinės/galinės kameros vaizdo įrašymo galimybe, tad leiskite pasireikšti jūsų fantazijai.

Na ir žinoma neįkainuojama galimybė – kurti savo istorijas su „Petal clip“ programėle, leidžiančia profesionaliai redaguoti savo įrašus. Ši programa leidžia pridėti muziką, rašyti tekstą bei komentarus. Taip pat galėsite pridėti efektus, keisti greitį ar taikyti įvarius filtrus. Redaguodami vaizdo įrašus galite įterpti ir savo nuotraukas, kurias kartu su vaizdo įrašais surasti begalinėje savo galerijoje galėsite naudodami raktinius žodžius. Taip paspartinsite reikiamos vaizdo medžiagos paieškas ir sutrumpinsite darbo laiką.

Nuo šiol jums nebereiks nešiotis kompiuterio – visus vaizdo įrašus galite montuoti ir dalintis savo socialiniuose tinkluose tik šio Huawei Nova 9 SE telefono pagalba.

Baterija ir pakrovimas

Šiame telefone įdiegta 66W HUAWEI SuperCharge technologija gali įkrauti telefoną per trumpą laiką. Kol jūs ramiai gersite kavą telefonas bus pakrautas pakankamai, kad vėl galėtumėte juo mėgautis ir tęsti pradėtus darbus. Nuo 0% iki 100% Huawei Nova 9 SE pasikrauna vos per 38 minutes.

HUAWEI Nova 9 SE turi sumuštinį primenančią grafeno šilumos išsklaidymo sistemą, kuri gali greičiau aptikti ir atvėsinti perkaitusias vietas, tad mėgautis telefonu – dirbti, žiūrėti mėgstamas laidas ar žaisti žaidimus galėsite visada, nesibaimindami, kad telefonas užkais.

Išmanus ryšys

Naujasis telefonas pasižymi išmaniu ryšiu. Atidarykite valdymo skydelį, įjunkite „Wi-Fi“, „Bluetooth“, ir suaktyvinkite išmanųjį bendradarbiavimą naudodami „Device+“. Jo pagalba galėsite žiūrėti filmus savo planšetėje, o klausytis garso – naudojant „FreeBuds“ ausines.

Gaukite norimus failus greičiau

Naudodami naują paskirstytų failų sistemą, iš nešiojamojo kompiuterio galite akimirksniu pasiekti telefono dokumentus ar nuotraukas. Atidarykite, peržiūrėkite ir mėgaukitės sąveika su savo įrenginiais be jokio kabelio.

Išmaniojo telefono Huawei Nova 9 SE prekyba Lietuvoje prasidės balandžio mėnesio pradžioje.

Praktika

Kaip jau minėjau, naujasis telefonas turi ne vieną modernią fotografavimo funkciją, tad dabar ir išbandykime fotografavimo bei filmavimo subtilybes, o jūs įvertinkite.

Išvada

Visgi stebiuosi šias naujoves ir technologijas diegiančiais specialistais, kurie turbūt turi puikų grįžtamąjį ryšį su savo klientais, nes tobulėjama labai konkrečia, kasdienei veiklai reikalinga kryptimi. Naujasis Huawei Nova 9 SE dar daugiau galimybių, dar daugiau patogumų, dar daugiau profesionalumo mūsų kasdienybėje. Belieka džiaugtis, turėti ir pilnai išnaudoti.

„Huawei nova 9SE“ (Huawei nuotr.)

Rokas Andrijauskas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: