_cuva

HUAWEI Pura 70 Pro: nauja išmaniųjų telefonų era

Rokas Andrijauskas

Naujasis „HUAWEI Pura 70 Pro“ – tai  pirmaujančių technologijų, estetinio dizaino ir originalaus stiliaus sintezė, teigia naujojo šedevro kūrėjai. Pasižiūrėkime kaip yra iš tikrųjų?

Kamera

Pradėkime nuo originalios foto ir vaizdo kameros, kuri turi pagrindinę „Ultra Lighting“ kamerą, pasižyminčia F1.4–F4.0 reguliuojama diafragma ir 1/1,3 colio dideliu jutikliu, padidinančiu šviesos sugėrimą ir „Ultra Lighting Macro“ teleobjektyvo kamerą su didele F2.1 diafragma ir 35 x makropriartinimu. Todėl nuo šiol galima užfiksuoti įkvepiančias akimirkas su „Ultra Lighting“ kamera ir „HUAWEI XD Motion Engine“ – nesvarbu, ar tai lekiantis automobilis, sporto varžybos ar kita kvapą gniaužianti scena.

Telefonas turi „Ultra Lighting Super Macro“ – iki 35 kartų makropriartinimą, fotografuodami net 5 cm atstumu. Didelė F2.1 diafragma padės rasti plika akimi nematomus objektus net esant silpnam apšvietimui.

Taip pat galima filmuoti ar fotografuoti toli esančius objektus, net nematomus plika akimi. Kamera turi galimybę 200 kartų priartinti ir su „XD Fusion Pro Engine“ nufotografuoti plika akimi nematomus objektus.

Galinga priekinė kamera puikiai tinka plataus kampo asmenukėms. „HUAWEI Pura 70 Pro“ turi 13 MP itin plataus kampo priekinę kamerą, kuri suteikia asmenukėms daugiau ryškumo ir detalių. Naudodami platesnį asmenukės fotoaparato kampą, dabar galėsite patys be trikojo ar praeivių pagalbos nufotografuoti save. Padėkite telefoną 30–40 cm atstumu nuo veido, išjunkite grožio funkciją ir naudodami 1x priartinimą stebėkite, kaip fotoaparatas puikiai atvaizduoja jūsų veido bruožų proporcijas ir fiksuoja foną už jūsų. Kamera jus įamžins taip ryškiai, kaip mato žmogaus akis.

Naudojant „Ultra Lighting“ funkciją kamera galima filmuoti vaizdo įrašus. Panaudojus „Super AIS“ vaizdas bus ryškus net filmuojant judančius objektus.

Ekranas

„HUAWEI Pura 70 Pro“ turi naujos kartos ekraną, puikiai atkuriančiu natūralias spalvas. „HUAWEI Pura 70 Pro“ yra aprūpintas naujos kartos HUAWEI X-True™ ekranu, turinčiu 460 ppi pikselių tankį ir didžiausią 2500 nitų ryškumą. Ekranas taip pat palaiko AI HDR didelio dinamiškumo ekraną, todėl neakins jūsų naudojantis telefonu lauke. Taip pat jis palaiko viso ekrano EOD 1Hz mažos galios ekraną taip sumažindamas energijos sąnaudas. Be to ekranas pagamintas iš itin patvaraus stiklo „Kunlun Glass“, tad kritimo atveju sumažėja tikimybę, kad stiklas skils.

Operacinė sistema

Operacinė sistema EMUI 14.2 dar interaktyvesnė, išmanesnė ir sklandesnė. Joje yra suasmenintų įdomybių ir įvairių interaktyvių temų, kurios naudoja akių sekimo technologiją ekrano užrakinimui animuoti. Galite patys pridėti madingų lipdukų ir linksmų jaustukų, kad jūsų pagrindinis ekranas atitiktų nuotaiką.

Operacinė sistema palengvino prieigą prie dešimčių tūkstančių vaizdų. Dabar nebereikia laukti, prieiga prie jų tapo momentinė.

Baterija

HUAWEI Pura 70 Pro pasižymi didelio našumo akumuliatoriumi ir greitu turbo įkrovimu. Telefonas turi 5050 mAh talpos bateriją, 100 W laidinį kompresorių bei 80 W belaidį įkroviklį.

HUAWEI Pura 70 Pro puikiai suderino budėjimo režimą akumuliatoriaus veikimo laiką, greitą įkrovimo greitį ir lengvą įrenginio korpusą.

Reziumė

Apskritai HUAWEI Pura 70 Pro yra idealus pasirinkimas vartotojams, norintiems paįvairinti savo kasdienį gyvenimą. Telefono ekrano užsklandą galima derinti prie savo aprangos ir nuotaikos. Nuo šiol galėsite stebinti visus savo nepakartojamomis asmenukėmis ir puikiais vaizdais. O taip pat neturėsite problemų, dėl telefono baterijos. Ir dar… atsisiuntus G-box programėlę, prieinamos visos Google paslaugos. Tai atrodo ir viskas, ko reikia?


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: