shutterstock nuotr.

Huawei telefonai be Google paslaugų – kaip tai?

Jau daugiau nei metus Huawei telefonai nepalaiko Google paslaugų, tačiau tuo pačiu metu Huawei telefonai neprarado savo populiarumo ir vis dar puikiai parduodami rinkoje. Kam išvis reikalingos Google paslaugos ir ar dabar verta pirkti Huawei telefonus?

Google paslaugos apima įvairias funkcijas – paiešką, paštą, žemėlapius, diską ir kt. Taip pat tai yra Google Mobile Services sistemos procesai, kurie veikia foniniame rėžime ir užtikrina kai kurių programų veikimą, taip pat naudojami vidinei analizei arba atsarginių kopijų įkėlimui į Google diską. Būtent šie sistemos procesai nebepalaiko Huawei telefonų. Tačiau programėlių kūrėjai naudoja ir kitus sistemos procesus, todėl Huawei telefonai vis dar puikiai atlieka pagrindines užduotis – skambučius, telefonus, momentines žinutes, žaidimus, programas ir kt.

Ką daryti, jei esate pripratę prie Google programėlių ir nenorite jų atsisakyti, kurių naujieji Huawei telefonai nepalaiko?

Tiesą sakant, visiškai išjungti Google paslaugas neįmanoma. Todėl pirkdami Huawei telefonus galite naudotis beveik visomis funkcijomis, tik šiek tiek kitaip. Pavyzdžiui, paieškos sistema – bet kurioje savo įrenginio naršyklėje galite pasirinkti Google Search, be to, naudojant paiešką per naršyklę, Jūsų Huawei telefonai gaus kur kas mažiau erzinančių reklamų, ir tai dar labiau pliusas nei minusas. Įdiegti Gmail programą Huawei telefonuose bus problematiška, tačiau beveik kiekviena pašto programa puikiai veikia su Gmail – įdiekite savo pašto dėžutę bet kurioje kitoje programoje ir naudokite ją! Svarbu gauti ir siųsti laiškus, o Huawei telefonai su tuo puikiai susidoros. Taip pat ir naršyklė Chrome – naujieji Huawei telefonai leidžia ją atsisiųsti ir įdiegti iš bet kurio šaltinio. Palaiko telefonus ir Žemėlapių programą. Vienintelis neigiamas dalykas yra tai, kad jūs negalėsite prisijungti naudodami savo paskyrą ir išsaugoti savo namų ar darbo adreso, tačiau Huawei telefonai galės sukurti bet kokį maršrutą be jo.

Jei saugote kontaktus Google debesyje, gali kilti problemų dėl kontaktų. Nauji Huawei telefonai negalės jų atsisiųsti. Turėsite eksportuoti kontaktus į vCard failą ir importuoti juos į telefonus arba nukopijuoti juos iš seno įrenginio į naujus telefonus per Bluetooth arba Wi-Fi. Taip pat pastarųjų metų Huawei telefonai nepalaiko Google disko. Bet jūs galite naudoti alternatyvą! Pavyzdžiui, Microsoft Onedrive saugykla.

Kalbant apie kitas programas, Huawei telefonuose vietoj įprastos Google Play buvo įdiegta Huawei AppGallery. Aplikacijų ten nėra tiek daug, tačiau populiariausios yra, o katalogas nuolat atnaujinamas. Pavyzdžiui, į Huawei telefonus galima atsisiųsti visas įprastas programėles – WhatsApp, Viber, Telegram, Facebook Messenger ir kitas. Socialiniai tinklai ir muzikos paslaugos taip pat nėra problema! Trumpai tariant, Huawei telefonai palaiko viską, ko jums reikia, ir nebijokite bauginančių naujienų antraščių. Todėl jei ilgą laiką žiūrėjote į Huawei telefonus, bet nebuvote tikri dėl jų funkcionalumo, turėtumėte žinoti, kad jie gali viską!

 

shutterstock nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: