„Huawei Watch GT 2 Pro“: nepakeičiamas draugas

Rokas Andrijauskas

Pastaruosius keletą metų maniau, kad puikiausias žmonijos išradimas yra mobilus telefonas, kuris leido atsikratyti laikrodžio ir kitų papildomų priemonių: diktofono, užrašų knygelės, kompiuterio, net televizoriaus ir t.t.

Taip ir toliau būčiau galvojęs, jei ne pastaruoju metu gauta galimybė išbandyti išmanų laikrodį „Huawei Watch GT 2 Pro“.

Na pamaniau, ir kuo gi jis toks ypatingas? Nepatikėsite, bet žmogus labai greit pripranta prie patogumų, kurių po to būna sunku atsisakyti. Pažiūrėkime, kokių patogumų suteikė laikrodis „Huawei Watch GT 2 Pro“.

Vienas iš jų – darbe ir namuose kylant trumpam nuo darbo stalo nebereikia ieškoti po dokumentais pasislėpusio telefono. Vaikštant biure gali pilnai kontroliuoti veiklą: atsiliepti telefonu į skambučius, skaityti žinutes, skambinti ir t.t.

Labai nustebino tai, kad pats laikrodis supranta, kada į jį žiūri ir …uždega ekraną, kad galėčiau pamatyti man reikalingą informaciją. Taip sakant jis pažįsta veidus. Maloniai nustebino toks gebėjimas. Šiais laikais žmonės vis rečiau pažįsta žmonių veidus, o čia  – dirbtinis intelektas telefone.

Labai apsidžiaugiau, kai išmanusis draugas po ilgo ir nuobodaus darbo prie kompiuterio mane „pažadino“ ir pasiūlė pasimankštinti.

Na, o labiausia nustebino tikrai įspūdingai ilgai veikiančia baterija: ji gali veikti iki dviejų savaičių. Tai yra integruoto „Kirin A1“ lusto ir „Cortex-M7“ procesoriaus dėka.

Šis laikrodis patiks ir muzikos gerbėjams ir sportuojantiems. Jame galima saugoti iki 500 dainų. O susiejus laikrodį su „HUAWEI FreeBuds Pro“ yra galimybė bėgioti su mėgstama muzika ir be telefono.

Dizainas

Tikrai negaliu nesistebėti inovatyvaus laikrodžio dizainu. Pasirodo, pirmą kartą kompanijos istorijoje sukurtas laikrodis su „all in one“ 3D stiklu. Dėl šio sprendimo ekranas yra platesnis ir bekraštis – tai laikrodžiui suteikia ne tik išskirtinumo, bet ir daugiau funkcionalumo. Beje, išmanusis laikrodis turi safyro stikliuką, titano korpusą ir odos nedirginančią keramikinę nugarėlę, padengtą juodu safyro stikliuku, kuri pat padeda tiksliau sekti kūno rodmenis.

Dar verta pastebėti, kad safyro laikrodžio stiklas yra atsparus dėvėjimui ir puikiai dera su titano rėmu, sukurdamas lengvą ir tvirtą dizainą. Blizgi ir odai draugiška keraminė nugarėlė užtikrina patogų nešiojimą.

„Huawei Watch GT 2 Pro“ yra įmontuoti svarbiausi jutikliai, tokie kaip akselerometras, giroskopas, aplinkos šviesos jutiklis, barometras, optinis širdies ritmo, oro slėgio ir geomagnetinis jutikliai. Ir žinoma, šis laikrodis yra atsparus vandeniui.

Beje, visada gali pasirinkti laikrodžio ekrano vaizdą iš daugiau nei 200 pasiūlymų, kad jis visada atitiktų tavo dienos stilių ar nuotaiką. Džiaukitės patys ir džiuginkite aplinkinius smagiais ir dinamiškais laikrodžio ekrano vaizdais.

Sporto salėje

Išmanusis laikrodis „Huawei Watch GT 2 Pro“ siūlo daugiau nei 100 treniruočių režimų ir profesionalias sporto duomenų sekimo bei skaičiavimo programas. Jame įmontuota atnaujinta „Huawei TruSeen 4.0+“ programinė įranga, suteikianti tikslesnius širdies ritmo duomenis. „Huawei“ pristatė ir laikrodyje esančius naujus treniruočių režimus, įskaitant įprastą ir lygumų slidinėjimą, snieglenčių sportą ir golfą. Taigi tie, kurie vyks žiemą į kalnus, ar kasdien plušės sporto salėje, galės puikiai išnaudoti laikrodžio teikiamas funkcijas. „Huawei Watch GT 2 Pro“ taip pat palaiko ir papildomas programėles, kurios dar labiau išplečia laikrodžio funkcionalumą.

Sveikata

Šiandien daugelis mūsų sekame savo sveikatą, stebime savo kūną. Ir čia mums į pagalbą atskuba naujasis išmanusis draugas „Huawei Watch GT 2 Pro“. Išmanusis laikrodis pateikia išsamius duomenis, tokius kaip širdies ritmas, vidutinis greitis, įveiktas atstumas ir panašiai. Laikrodis gali nuolat matuoti pulsą, deguonies lygį kraujyje, stresą, o VO2max – maksimalus deguonies suvartojimo greitis, matuojamas pratimų metu, padeda įvertinti individualią ištvermę. 

Naudodamas „HUAWEI TruSleepTM 2.0“, laikrodis moksliškai seka jūsų miego kokybę, geba diagnozuoti su miegu susijusias problemas bei pateikti pasiūlymus, kaip jas išspręsti. Miego metu stebimas kvėpavimas, širdies ritmas ir įvertinama bendra miego kokybė: bendra miego trukmė, atskirai gilaus, lengvojo, neramaus miego trukmė, pabudimų skaičius, kvėpavimo kokybė miego metu.

„Huawei Watch GT 2 Pro“, nuolat fiksuodamas jūsų asmeninius sveikatos duomenis, gali būti labai naudingas siekiant pasirūpinti savo sveikata, tiek fizine, tiek emocine būsena. Ne sporto režimu gali stebėti širdies ritmą, miego kokybę ir pateikti rekomendacijas, kaip mažinti stresą.

Reziume

„Huawei Watch GT 2 Pro“– puikus išmanusis draugas, padėsiantis sveikiau gyventi, rūpintis savimi bei analizuoti savo pasiektus ar norimus pasiekti rezultatus. Be įprastų funkcijų, tokių kaip laiko rodymas, žadintuvas, orai, pranešimų ir skambučių informacija, šis išmanus įrenginys pasirūpins tavo sveikata, miego kokybe ir fiziniu aktyvumu.

Ką darytum, neturėdamas tokio draugo?


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: