Pradžia Bendruomenės naujienos “Husarų take“ – antroji vieta

“Husarų take“ – antroji vieta

1371
0

Gegužės 26 dieną Karaliaus Mindaugo husarų batalione buvo minima Vėliavos diena, kurios metu vyko Lietuvos kariuomenės technikos ir ginkluotės paroda. Iš anksto užsiregistravusios komandos dalyvavo kliūčių ruože ,,Husarų takas“.

Vykdydami projekto ,,Sveikas jaunimas – sveika ateitis – 3“ veiklas, Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos 7 – 9 klasių vaikinų komanda ,,Strazdiniai“, lydimi kūno kultūros mokytojo Jono Barono, taip pat dalyvavo kliūčių ruože ,,Husarų takas“ ir su didele energija sėkmingai jį įveikė, užimdami garbingą antrąją vietą.

Nors buvo tikrai nelengva, bet vaikinai stengėsi iš visų jėgų. Po įveikto kliūčių ruožo mokiniai jautėsi laimingi, kad sugebėjo įveikti sudėtingas užduotis ir būti antri iš keturiolikos dalyvavusių komandų.

Visi grįžo pilni įspūdžių ir iš karto pradėjo galvoti apie dalyvavimą kitais metais.

 

Greta Jankuvienė, projekto ,,Sveikas jaunimas – sveika ateitis – 3“ koordinatorė

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.