Nuotr. – Viktorija Viksvaitė.

Į ankstyvą nokautą varžovus pasiuntęs „Ekrano“ legionierius: tai greičiausias „hattrickas“ karjeroje

Vos per 12 minučių sekmadienį „hattricku“ pasižymėjęs Ayinde Kehinde tapo ir 100-ojo „Ekrano“ įvarčio autoriumi.

Gausiai į „Žemynos“ stadioną susirinkusiems žiūrovams mače su FK „Garliava“ ilgai pirmojo įvarčio laukti nereikėjo. Galva iš arti 10 min. kamuolį pasiuntęs A. Kehinde neketino sustoti.

Legionierius iš Nigerijos varžovus baudė 12 min. ir 22 min. Tarp jo įvarčių įsiterpė tikslus Jono Skinderio smūgis galva – ir sužaidus vos pusę kėlinio FKE varžovus iš Garliavos triuškino 4:0.

Ir tai ne blogiausia, kas galėjo nutikti svečiams per pirmą susitikimo pusvalandį: A. Kehinde bent du kartus griebėsi už galvos kamuolio nenukreipęs į vartus iš idealių situacijų.

Antrame kėlinyje įvarčiais pasižymėjo Kotaro Amemiya (60′, 65′) ir gimtadienį sekmadienį šventęs Uchena Umeh (89′) – daugiau nei įtikinama „Ekrano“ (70 taškų) pergalė 7:0 (4:0).

„Esu labai laimingas dėl pelnytų įvarčių, tačiau svarbiausias dalykas yra pergalė, nes futbole komanda visada yra pirmoje vietoje, o ne asmeninė statistika.

Tai nėra mano pirmasis „hattrickas“, bet ko gero, greičiausias mano karjeroje.

Psichologiškai jaučiamės labai puikiai, kiekvienas sunkiai dirba, nes norime tapti lygos čempionais.

Vyrauja puiki komandinė dvasia, jaučiame, kad titulas jau ranka pasiekiamas, tačiau darbas dar nepadarytas – reikia laimėti sekmadienį Kaune“, – po rungtynių kalbėjo Ayinde Kehinde.

Artimiausias FKE mačas – spalio 17 dieną, sekmadienį Kaune prieš artimiausią persekiotoją „Be1 NFA“ (64 taškai). Akistatos pradžia – 12 val., NFA stadione.

Tai priešpaskutinis sezono mačas, kuriame FKE gali užsitikrinti LFF II lygos nugalėtojų titulą.