Į Antavilio ežerą įvažiavusio visureigio vairuotojui teks ir administracinė nuobauda

Šiandien, birželio 4-ąją, Aplinkos apsaugos departamento Vilniaus aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai gavo pranešimą, kad Antavilio ežere Vilniuje skęsta automobilis. Asmeniui gresia administracinė atsakomybė ir bauda iki 140 eurų už vandens reikalavimų pažeidimą.

Inspekcijos pareigūnai, nuvykę į įvykio vietą, išsiaiškino, kad į Antavilio ežerą įvažiavo visureigis. Automobilis nebuvo pažeistas, degalai, alyva ar kiti teršalai į ežerą ir jo pakrantę nepateko. 

Asmeniui, vairavusiam automobilį, pradėta administracinė teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 264 straipsnį 1 dalį.

Visureigio vairuotojas pažeidė vandens apsaugos reikalavimus. Už paviršinių vandens telkinių apsaugos zonų ar pakrančių apsaugos juostų apsaugos ir naudojimo režimo pažeidimą, asmeniui gresia įspėjimas arba bauda nuo 30 iki 140 eurų.

Taip pat policijos pareigūnai asmeniui surašė protokolą už kelių eismo taisyklių pažeidimą.

Dėkojame pilietiškiems asmenims ir primename, kad apie aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti telefonu 112 arba AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: