Muitinės nuotr.

Į Kaliningrado sritį gabentoje skaldoje rastos 55 dėžės kontrabandinių cigarečių

Muitinės kriminalinėje tarnyboje (MKT) pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl cigarečių kontrabandos, dar liepos 10 d. sulaikytos Kenos geležinkelio poste. Nelegalūs rūkalai buvo paslėpti viename iš traukinio vagonų, kuriuo tranzitu į Rusijos Kaliningrado sritį vežta skalda.

Sekmadienį, apie 18 val. vakaro, Vilniaus teritorinės muitinės Kenos geležinkelio posto pareigūnai, bendradarbiaudami su kolegomis iš VSAT, vizualiai tikrino iš Baltarusijos atvažiavusį traukinį, tranzitu į Rusijos Kaliningrado sritį gabenusį skaldos krovinį.

Pareigūnams kilo įtarimų, jog viename iš vagonų gali būti paslėpta kontrabanda, tad šis buvo nukreiptas į detalaus patikrinimo angarą. Netrukus po skalda išties rastos 55 į juodą polietileną suvyniotos rūkalų dėžės – iš viso 27 500 pakelių baltarusiškų cigarečių „Fest“. Rūkalų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – daugiau nei 102 tūkst. eurų.

Nelegalios cigaretės sulaikytos, MKT Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: