Į koncertą – susitikimą kviečia ansamblis “Lakmè”

PASAULIO LIAUDIES ŠOKIAI IR ROMANTIŠKA KLASIKA

Naujai susibūręs stygininkų ansambilis „Lakmè“ rugpjūčio 6 d. 18 val. kviečia į muzikinį susitikimą  Panevėžio dailės galerijoje. Tai puiki proga susipažinti su muzikantais ir išgirsti Balkanų regiono tradicinės muzikos skambesį, Vengrijos, Rumunijos, Airijos ir kitų šalių charizmatiškas liaudies šokių interpretacijas. Romatiškų spalvų koncertui suteiks gerai žinomų Europos kompozitorių kūriniai. Naujasis kolektyvas ketina dalyvauti ne tik į Aukštaitijos kultūriniame gyvenime, bet ir plačiau… „Tikimės, tai mūsų gražių susitikimų pradžia” – sako projekto iniciatorius Arvydas Kveglis.

Ansamblio sudėtis

Arvydas Kveglis (violončelė) baigė Novosibirsko konservatoriją. Pastaruosius dvidešimt metų grojo Sankt Peterburgo, Barselonojos, Stara Zagora (Bulgarija) operos teatruose. Kairo operoje 10 metų dirbo violončelių grupės koncertmeisteriu.

Brigita Pažerauskaitė (smuikas) studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

Gytis Bratėnas (altas) baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, dirbo Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, grojo Norvegijos Stavangerio simfonininiame orkestre.

Ekaterina Rodionova (smuikas) baigė Novosibirsko valstybinę konservatoriją. Pastaruosius 12 metų grojo ir dirbo koncertmeistere Stara Zagora (Bulgarija) ir Kairo operos teatruose.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: