Į Krekenavą kvies XVIII šalies festivalis „Skambėk, jaunyste“

Birželio 9–12 d. Krekenavos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos namuose į XVIII kūrybinę-edukacinę stovyklą vėl renkasi šalies festivalio „Skambėk, jaunyste“ vaikų ir jaunimo simfoninis orkestras. Jame groja jaunieji muzikantai iš Biržų, Kėdainių, Ukmergės, Panevėžio miesto ir rajono muzikos bei meno mokyklų.

Festivalio dalyviams per intensyvų trumpą laiką vyks simfoninio orkestro repeticijos ir smagios edukacinės programos. Muzikinių garsų apsuptyje jų laukia nepamirštamos emocijos, nauji įspūdžiai ir nuoširdi bendrystė.

Vaikų ir jaunimo simfoninio orkestro (dirigentas, kūrinių aranžuotojas Kęstutis Plančiūnas) didysis koncertas ,,Vidudienio varpai“ vyks birželio 11 d. 13.30 val. Krekenavos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bazilikoje.

Koncerte dalyvaus Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vokalo pedagogė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dainavimo katedros profesorė Irena Milkevičiūtė (sopranas), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dainavimo meno doktorantė Dovilė Kazonaitė (sopranas), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos klasikinio operinio dainavimo pirmo kurso studentas Nojus Žalys (baritonas).

Sakralinės muzikos koncerte ,,Vidudienio varpai“ skambės Albert Katelbey, Pietro Mascagni, Giulio Caccini, Cesar Frank, Rolf Lovland, Balio Dvariono, Francesco Durante, Giuseppe Giordami kompozitorių kūriniai.

Projektą inicijuoja ir vykdo Panevėžio rajono muzikos mokykla. Festivalio globėjas – Panevėžio rajono savivaldybės meras Antanas Pocius.

Festivalį remia: Panevėžio rajono savivaldybė, Krekenavos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bazilika, VICHY KLASSIQUE, Radviliškių kaimo kepykla, Zita ir Algimantas Vasiliauskai, Lina ir Aurelijus Sadzevičiai, Irmutė ir Juozas Leščinskai, Rūta ir Vytautas Adamkevičiai, gėlių krautuvėlė Krekenavoje (Vijolė Kasinskienė), restoranas „Laimė kartu“.

Panevėžio r. muzikos mokyklos direktorė Laima Plančiūnienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: