Organizatorių nuotr.

Į Kupiškį grįžta pasaulio F2 vandens formulių čempionatas

200 km/val. greičiu virš vandens skriejantys F2 laivai, profesionaliausios pasaulio komandos, pramogos visai šeimai ir garsiausių Lietuvos atlikėjų pasirodymai. Tai tik dalis to, kas lauks žiūrovų rugpjūčio 13-14 dienomis Kupiškio marių saloje vyksiančiame pasaulio F2 vandens formulių čempionate.

Šios lenktynės savaitgalį pavers vienu azartiškiausių šiais metais. Dalyviai tiesiose atkarpose skrieja 200 km/val. greičiu. Motorlaivis akimirkomis pakyla virš vandens, o prieš staigius posūkius tarsi įsikabina į vandenį ir manevrą atlieka net 100 km/val. tempu.

Vienas trasos ratas yra 1,7 kilometrų ilgio, todėl ant kranto likę žiūrovai mato visą kovą ant vandens nuo pirmos sekundės iki jaudinančio finalo. O jaudintis bus dėl ko, mat čia kaip ir pernai pasaulio čempionu sieks tapti Edgaras Riabko. Pernai lietuvis šiame etape triumfavo, todėl sportininkas tikisi, kad ir šįkart namų vandenys padės būti greičiausiu.

Renginys visai šeimai

Pasaulio F2 vandens formulių čempionatas taps smagia pramoga ne tik šio sporto ir adrenalino fanatikams. Čempionato metu veiks spalvinga amatų ir pramogų mugė. Jos metu šventės dalyviai galės iš arti susipažinti su istoriniais amatais bei sudalyvauti nuotaikinguose žaidimuose. Organizatoriai žada, kad veiklų ir ekstremalių pramogų užteks visai šeimai.

Abi renginio dienas po kvalifikacijos ir finalo plaukimų prasidės energinga muzikos fiesta. Šeštadienį įspūdingoje scenoje pasirodys grupė „8 Kambarys“, „Lietuvos balsas. Kartos“ nugalėtojai „HEY! MIX“ ir kiti atlikėjai.

Linksmybės po vidurnakčio

Tuo tarpu po sekmadienio finalinių plaukimų ir pasaulio čempionato apdovanojimų žiūrovai išvys įspūdingus atlikėjos Jessica Shy, solistės KaYra kartu su gyva grupe, grupės „Still Runners“ ir „Lian Ross“ koncertus. Vakaro atmosfera neblės net po vidurnakčio, nes vasaros šokių ritmus užtikrins specialūs DJ pasirodymai.

Norintys rugpjūčio 14-15 dienomis praleisti azartiškiausią savaitgalį ir stebėti F2 Pasaulio čempionato kovas iš labai arti, jau dabar gali įsigyti bilietus internetu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: